Рішення міської влади

4 декабря 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №49(975)

- Управлянні СБУ в Сумській області звернулося до міської ради з проханням надати дозвіл на передачу об’єкта комунальної власності – колишнього приміщення шкірвенвідділення Охтирської ЦРЛ у державну власність з віднесенням її до сфери управління СБУ. На даний час цей об’єкт знаходиться в оренді у Охтирського відділення СБУ і перебуває у стадії ремонту. Прохання задоволене. Передається у державну власність, як зазначив депутат П.П.Збаражський, який доповідав з цього приводу на сесії, головний корпус площею 449,2 кв.м за внутрішніми розмірами, газова котельня, сарай, пральня, надвірний туалет і … два зелених насадження.

- Два підрозділи міської ради – служба у справах дітей та відділ молоді та спорту відтепер матимуть круглі печатки із своїми найменуваннями.

- Депутати внесли чергові формальні зміни до міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2016 роки, при цьому пожартували, що до неї доведеться незабаром знову повернутися, адже новий парламент уже прийняв рішення про ліквідацію Міністерства молоді і спорту України.

- Міська рада прийняла рішення щодо проведення щорічного міського конкурсу на звання «Людина року». Зроблено це з метою формування позитивного іміджу міста, вшанування кращих представників територіальної громади, підтримки творчих особистостей та їх ініціатив у різних сферах життєдіяльності. Рішення про присвоєння почесного звання «Людина року» приймає сесія міської ради шляхом таємного голосування щорічно до святкування Дня міста. Переможцям вручаються іменні дипломи та медалі володарів титулу «Людина року» із занесенням до Почесної книги міста.

- В план діяльності міської ради з підготовки регуляторних актів на 2015 рік буде внесено два проекти – про затвердження Порядку прийняття рішень про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги виконкомом міськради та затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо доведення розрахунку розміру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до жителів міста.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: