СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

4 декабря 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №49(975)

…ВІДЗНАКА ЗНАЙШЛА ГЕРОЯ ПІСЛЯ СМЕРТІ

Президент підписав Указ про відзначення державними нагородами військовослужбовців, які виявили мужність та героїзм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. 147 військових Міністерства оборони та 24 Міністерства внутрішніх справ нагороджені орденом Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, орденом «За мужність» І, ІІ та ІІІ ступенів, орденом Данила Галицького та медалями «За військову службу Україні», «За бездоганну службу» ІІІ ступеня, «Захиснику Вітчизни». 23 герої нагороджені посмертно. Серед них і наш земляк Олег Миколайович Бірюк. Його нагороджено Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

…У ОХТИРЧАН ЧЕРГОВІ СПОРТИВНІ УСПІХИ

29 листопада у чемпіонаті Сумської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат в обласному центрі вихованці КЗ «Охтирська ДЮСШ» вибороли 10 призових місць. За підсумками змагань на першу сходинку п’єдесталу піднялись 5 спортсменів: Єгор Колодяжний, Іван Чернишенко, Денис Бойко, Кіріл Книга, Іван Пономаренко, ІІ місце у Джилалхана Гасанова, ІІІ місця у Івана Гришка, Володимира Рогальського, Дмитра Левицького, Вадима Слухай. Того ж дня у спортивній залі ЗОШ№1 відбувся Чемпіонат міста Охтирки з карате, де 132 спортсмени розігрували нагороди серед юнаків та дівчат в різних вікових категоріях, починаючи з 4 років і до 17. Переможцями у своїх вікових категоріях стали: Олександр Бейзим, Кіріл Гребенюк, Акім Слухай, Федір Яковенко, Ольга Єфименко, Дарина Семегук, Дар’я Сіренко, Дмитро Кіріченко, Ярослав Гук, Данііл Одольський, Дмитро Сєдов, Ілля Сушинський, Роман Конотоп, Олександр Згонник, Дмитро Титаренко, Данііл Василенко, Сергій Негря, Данііл Коваль, Максим Гетьман. З 23 по 30 листопада у спортивній залі ЗОШ №5 проходив Кубок міста з волейболу. У змаганнях брали участь 6 команд: «Нафтовик», «Город-312», «Город-312 «дубль», «Ворскла», «Спартак», «Юрист». За підсумками змагань: І місце у команди «Юрист» (збірна ветеранів волейболу міста), ІІ– молодіжна команда міста «Город-312», бронзові нагороди у команди «Нафтовик».

…В НІМЕЧЧИНУ – БЕЗ ПЛАТИ ЗА ВІЗУ

Уже з 1 листопада Німеччина скасувала для українців плату за оформлення національних довгострокових віз терміном дії понад три роки. Німеччина стала шостою державою – членом ЄС після Латвії, Литви, Естонії, Словаччини та Польщі, що підтримали ініціативу Києва про скасування візових зборів за оформлення національних віз. Раніше збір становив 35 євро. А тепер за візу з метою працевлаштування, навчання, воз`єднання сім’ї тощо українцям платити не доведеться.

…ЧИМ ЗАЙНЯТІ ВИПУСКНИКИ

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» педагогічні колективи зобов’язані збирати інформацію щодо подальшої долі випускників дев’ятих та одинадцятих класів.

Як повідомив начальник міського відділу освіти Анатолій Тронь, з 407 випускників 9-х класів 257 учнів (63%) продовжують навчання у десятому класі, 81 випускник (20%) пішов у ПТУ, 66 учнів (16%) – у вузи І-ІІ рівнів акредитації, не навчається 1 учень. З 325 випускників 11-х класів продовжують навчання 308 учнів. З них 214 (66%) – у вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації, 34 учні (10%) – у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, в ПТУ – 54 учня (17%), на курсах – 1 учень (0,3%) – не працевлаштовані (принаймні, офіційно). Ще п’ятеро випускників навчаються за кордоном – троє у Польщі, по одному в Росії та Німеччині.

…УКРАЇНЦІ НЕ ДОВІРЯЮТЬ МІЛІЦІЇ

Згідно з висновком Харківського інституту соціальних досліджень, в Україні міліціонерам довіряє лише кожен четвертий українець. Крім того, тільки чверть опитаних – 25,2% оцінюють роботу міліції як ефективну. Натомість більшість громадян переконані в неефективності роботи правоохоронців – 51,3% респондентів. На жаль, поки що не всі українські міліціонери розуміють свою роль в суспільстві, поважають систему права та насамперед права людини. В Україні давно говорять про нагальну потребу реформування МВС, але цей процес ще не розпочався. Українці не відчули істотних змін у роботі правоохоронців навіть після революції, тому й не дивно, що до них немає довіри.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: