Охтирська ОДПІ

9 декабря 2014 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

У ДФС Сумщини розпочато перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади»

У Головному управлінні ДФС у Сумській області відповідно до наказу від 26.11.2014 №69 «Про проведення перевірки» та відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато перевірку щодо посадових і службових осіб ГУ ДФС у Сумській області, керівників територіальних органів ДФС, їх перших заступників та заступників.

Перевірка у Головному управлінні розпочинається з 26 листопада.

Особи, які підлягають перевірці, повинні протягом 10 днів від дня початку перевірки подати до відділу персоналу заяви про застосування або незастосування до них заборони, визначеною частиною 3 або частиною 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них.

Не подання особою у встановлений строк заяви або подання заяви з повідомленням про те, що до неї застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, є підставою для її звільнення з посади у строки, встановленні чинним законодавством.

У разі зазначення особою у заяві про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені Законом, відповідальний структурний підрозділ буде перевіряти таку інформацію, вивчаючи відомості, наявні в особовій справі та трудовій книжці такої особи, а також надіславши відповідні запити до органів, що проводять перевірку відповідно до Закону (до Мінюсту, МВС, ДФС, СБУ, Генеральної прокуратури України та ДСА).

День направлення таких запитів вважається днем початку перевірки особою, про що направляється повідомлення до Мінюсту, яке розміщується на його офіційному сайті. У цей же день інформація про початок проходження перевірки особою розміщується на суб-сайті ГУ ДФС у Сумській області веб-порталу ДФС України.

За результатами опрацювання відомостей та відповідей, що надійдуть від вказаних органів, готується довідка про результати перевірки, яка направляється до Мін?юсту та розміщується на офіційному веб-порталі ДФС.

У разі встановлення недостовірності відомостей, зазначених у пунктах 1 та/або 2 частини п’ятої статті 5 Закону, керівник ДФС приймає рішення про звільнення особи, про що негайно повідомляє Мінюст.

Уся інформація про проходження перевірки особою: повідомлення про початок перевірки, копія її заяви та декларації, а також результати перевірки оприлюднюватимуться на веб-порталі ДФС України у вкладці «Про очищення влади» розділу «Робота з персоналом».

Плата за навчання працівника у виші оподатковується військовим збором

Перехідними положеннями Податкового кодексу України (п.п. 1.2 розділ ХХ) визначено, що об’єктом оподаткування збором є доходи, зокрема, у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Ставка збору становить 1,5 % від об’єкта оподаткування.

Частиною першою ст. 91 Кодексу законів про працю України № 322-VІІІ передбачено, що підприємства, установи, організації в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги для працівників.

Враховуючи викладене, плату за навчання найманого працівника у навчальному закладі слід розглядати як інші виплати і винагороди, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами, а отже є об’єктом оподаткування військовим збором.

Від операцій з реалізації пального на Сумщині держава недоотримала 14 мільйонів гривень податків

Працівники фіскальної служби області викрили схему ухилення від сплати податків пов’язаними між собою суб’єктами підприємництва, які контролюють значну частину ринку нафтопродуктів в області.

За результатами аналізу податкової інформації (електронних копій фіскальних звітних чеків, податкових накладних) працівники ДФС встановили, що обсяги реалізації пального за один місяць склали 97,8 млн. гривень.

- Використовуючи різні способи ухилення, – від неподання у встановлені строки декларацій до формування «сумнівного» податкового кредиту від посередників, зареєстрованих у інших регіонах, – службові особи підприємств не сплатили до бюджету майже 14 млн. гривень, з яких понад 12 млн. грн. становить податок на додану вартість. Цей податок, як відомо, включається до ціни товару (пального) і сплачується покупцем, – зазначив Юрій Больбіт, виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС у Сумській області.

За фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах при операціях з нафтопродуктами слідчим управлінням фінансових розслідувань розпочато досудове розслідування.

Під час слідчих дій на АЗС вилучено понад 330 тисяч літрів пально-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю близько 5,5 млн. грн.

Проводяться перевірки та інші заходи з метою всебічного дослідження обставин ухилення від оподаткування.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: