5 грудня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

10 декабря 2014 | ПРИВІТАННЯ | Нет комментариев | №50(976)

Для них нема чужого горя

Байдужість – це параліч душі. А. П. Чехов

Ще в недалекому минулому волонтерство сприймалось лише як допомога ветеранам війни перед Днем Перемоги шкільними добровільно-примусовими організаціями. Однак, у зв’язку з останніми подіями в країні, коли ті, хто захищає Україну від ворога, залишалися голодні, голі й босі, у волонтерському русі з’явилась нова течія. Потужна, стрімка і небайдужа. Це ціла армія добровольців, що абсолютно безкорисно допомагають тим, хто від держави нічого не дочекався. 5 грудня відзначається Всесвітній День волонтера.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

У залі засідань міської ради з рук очільника Охтирки добровольці отримали подяки. В номінації «Найкращий волонтер по роботі з обслуговування ветеранів» нагороджені Ріта Діхтяр, Ганна Рубан, Людмила Полякова, Катерина Каліна, Валентина Самойлик. По роботі з обслуговування людей похилого віку кращими визнані Олена Полякова, Світлана Храпач, Любов Кісіль. Кращими дітьми-волонтерами стали Валентина Михаліна та Юлія Погуляй. Серед волонтерів, які допомагають військовослужбовцям, відмітили Олександра Бреня, Андрія Бринчака, Дениса Гольця, Миколу Данилюка, Тетяну Каракову, Наталію Конопльову, Михайла Кузьменка, Мирославу Лисенко, Павла Лисенка, Вікторію Маркову, Мілу Марченко, Наталію Миронову, Тетяну Одражу, Олександра Резніченка, Ольгу Саліпу, Антоніну Фесенко.

Але для них головне не ці подяки, а небайдужість кожного з нас. Навіть у свій професійний день, за словами Ольги Саліпи, вони оплатили покупку 56 пар зимових чобіт для військових.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: