Районна сесія: депутатська переписка

11 декабря 2014 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №50(976)

Дев’ятого грудня відбулася позачергова сесія Охтирської районної ради. Депутати затвердили звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2014 року, внесли зміни до районних програм, прийняли рішення про надання матеріальної допомоги. Більшість питань була суто технічною. Однак цікавими виявилися відповіді на депутатські запити.

ДОРОГИ РЕМОНТУЮТЬ ОБІЦЯНКАМИ

Питання ремонту доріг порушується чи не на кожній сесії районної ради. Депутати Сергій Зубко та Катерина Маслюк подавали запит щодо ремонту автомобільної дороги державного значення на відрізку с.Комиші-с.Гусарщина до межі Полтавської області Гадяцького району с.Воронівщина. Служба автомобільних доріг у Сумській області відповіла, що поставила завдання ДП «Сумський облавтодор» виконати роботи з ямкового ремонту при сприятливих погодних умовах в межах доведеного фінансування. В той же час філія «Климентіївська ДЕД» ДП «Сумський облавтодор» повідомила, що у зв’язку з відсутністю необхідних матеріалів та паливно-мастильних матеріалів, а також коштів на їх придбання вимоги запиту немає можливості виконати. У зв’язку з відсутністю фінансування також не можливо відремонтувати місток по вул.Київській у с.Комиші. Депутат Дмитро Гелевер отримав таку ж відписку щодо розміщення додаткового пішохідного переходу по вул.Лозового в с.Пологи: мовляв, заявку подано, чекаємо грошей.

НАВІЩО КУЗЕМИНУ ЕЛЕКТРИК?

На депутатський запит Катерини Корнієнко щодо введення посади електрика для обслуговування жителів Куземинської сільської ради, райдержадміністрація відповіла, що наразі це не актуально: «Питання запровадження посади «свого» енергетика в селі Куземин, враховуючи ситуацію в цілому в Україні є доцільним, але не своєчасним. На даний час споживачі Куземинської сільської ради обслуговуються Груньською дільницею розподільчих мереж філії «Охтирський РЕМ». При умові дотримання всіма споживачами режиму електроспоживання згідно з підписаними договорами та правилами користування електричною енергією цього більше ніж достатньо».

МОЯ ХАТА СКРАЮ

Стосовно діяльності ТОВ «Лотуре-Агро», райдержадміністрація відповідає на депутатський запит, що «не має повноважень щодо повідомлення того чи іншого суб’єкта діяльності про наміри власника земельної ділянки вчиняти будь-які дії щодо земельної ділянки приватної власності,забороняти обробляти земельні ділянки чи сприяти у вирішення питань щодо плати за користування земельною ділянкою. Згідно зі статтею 158 Земельного кодексу України виключно судом вирішуються земельні спори з приводу володіння, користування і розпорядження земельними ділянками, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб». Відмазки «немає грошей» і «мене це не стосується» відомі давно. Однак питання залишаються відкритими. Чи дочекається громада, коли замість відписок бачитиме конкретні дії?

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: