По тину про хазяїна судять

18 декабря 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №51(977)

По цій невеликій прохідній вулиці багато людей ходять на роботу, відвідати поліклініку, провідати хворих у лікарні, а здебільшого – на водо-канал оплатити за послуги. Після перших наших публікацій про санітарний стан провулка Сковороди читачі схвально відгукнулися, мовляв, соромно за так званий паркан і не дивно, що біля нього утворюються звалища.

IMG_9937Один з небайдужих читачів розповів нам, як став свідком появи сміття на цьому місці. Виявляється, що чоловік, який рано-вранці прибирає біля магазину-зупинки «Мандарин», взявши два наповнених сміттям пакети, перекинув їх через той злополучний тинок у двір багатоповерхівки. А вже ближче до обіду ті ж самі пакунки валялися по інший бік тину – по провулку Сковороди. Читач припустив, що двірнику, який прибирає прибудинкову територію, набридло прибирати чиєсь сміття, і він викидає його туди, звідки воно з’явилося. Це повідомлення примусило направити кореспондента на вказане місце.

IMG_9859

Як виявилося, у викинутих пакетах дійсно зібрані паперові одноразові стаканчики від кави, чаю та іншої продукції, що відпускається в магазині «Мандарин» (див. фото). Як наші читачі , так і ми обурюємося даною ситуацією і закликаємо власника мандарину перевірити, як виконує свої обов’язки прибиральник.

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВЛАДИ і відповідальних осіб з проханням ПЕРЕВІРИТИ:

- чи є у власника магазину-зупинки «Мандарин» договір на вивезення сміття.

- негайно знести це позорисько, розчистити чагарники, привести прибудинкову територію до відповідного санітарним нормам стану.

До речі, якщо хтось вважає, що тут повинен бути паркан, нехай його ставлять, якщо мають на це кошти, але огорожа повинна відповідати правилам благоустрою і утримуватися належним чином.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: