Подарунок місту: встановили головну ялинку

18 декабря 2014 | ДОЗВІЛЛЯ | 1 комментарий | №51(977)

Вперше в Охтирці встановили не конструкцію з гілок, а цільну пухнасту ялинку. Таку красуню подарувала місту начальник організаційного відділу Охтирської РДА Анна БЕЗДРАБКО.

Жінка неохоче розповідає про свій вчинок, соромиться. Півстоліття росла ялинка біля її будинку. Поки булла маленька, боялись, щоб перед Новим роком хтось її не зрізав. А як виросла дуже велика, то стала небезпечною для будівлі. Під час грози та сильного вітру ялинка розкачується так, що стає страшно, аби не впала та не розтрощила хату. Тому коли почула по телевізору, що в Київ привезли лісову красуню з Івано-Франківської області, подумала, а чому б не поставити в Охтирці теж живу ялинку. Зателефонувала міському голові Ігорю Алєксєєву з такою пропозицією. Незабаром працівники «Благоустрою» приїхали і зрізали дерево. Таким чином вбили двох зайців: у місті з’явилась новорічна красуня і зникла небезпека для будинку.

IMG_9631

Раніше Анні Миколаївні не завжди вдавалось побувати на відкритті головної ялинки міста, але цього року планує хоч збоку помилуватись на свою ялинку, що змінила адресу перебування. «Переживаю тільки, чи сподобається ялинка мешканцям міста», – каже Анна Бездрабко. Але здається, хвилюватись тут нічого, перехожі схвально відгукуються про пишну новорічну красуню.

Дякуємо Анні Миколаївні за такий подарунок охтирчанам. Відкриття ялинки відбудеться 21 грудня. Урочистості почнуться о 12.00.

 Комментарии (1)

 

  1. ольга пишет:

    І місто в нас найкраще, і ялинка, і люди.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: