РЕМ і МЕР під прицілом людського гніву

18 декабря 2014 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №51(977)

Мабуть, не випадково слова РЕМ і МЕР прочитані навпаки, дають одне одного. У зв’язку з довготривалим відключенням світла міський голова і директор Охтирської філії РЕМ стали мало не ворогами народу. Мітинг під енергозбутом минулого четверга плавно перейшов у п’ятничне засідання в міській раді. Збори були призначені на 10 годину ранку. Ті, хто вчасно прийшов, мали можливість вислухати пояснення директора РЕМу Олексія Кісіля та міського голови Ігоря Алєксєєва. Зустріч проходила в емоційній напрузі. Бажаючі висловити невдоволення постійно підходили і кожен намагався весь свій гнів вилити в обличчя мерові та директору РЕМ. Не обійшлось і без курйозів: одна з жінок, що запізнилась на збори, не розуміючи, хто з присутніх ким являється, накинулась з претензіями на одного з активістів, сприйнявши його за представника Сумиобленерго.

Все більше і більше людей скупчилось біля дверей. Особливо винахідливі зайняли місця на кріслах у президії. «Ми тут головні», – чутно серед народу. Хтось гнівно кидає: «А я ще за нього голосувала». З залу вигукують: «Ви сходіть на базар, послухайте, що про Вас говорять!». На що Ігор Алєксєєв відповідає, що наслухався прокльонів, поки дійшов від енергозбуту до мерії.

Олексієві Кісілю теж дісталось на горіхи. Однак крім вируючих емоцій вдалось прийняти й конструктивні рішення. Зокрема домовились, що відключатимуть електроенергію тепер у всіх без винятку, але не більше ніж на дві години. Вимкнення світла й надалі проводитиметься за графіками аварійних відключень, тобто за вказівкою диспетчера з Києва і населення попереджуватись не буде. Віялкові відключення ввести поки що неможливо, бо графік не підписують на обласному рівні. За побутову техніку, що вийшла з ладу в разі аварійного відключення ніхто не несе. За ініціативи міського голови було складено звернення до Президента, Кабміну та обласного керівництва, всі бажаючі поставили свої підписи:

Зважаючи на критичну ситуацію, що склалась в місті Охтирка з електропостачанням побутових споживачів, з постійним порушенням прав людини з боку ПАТ «Сумиобленерго», які вперто не виконуючи вимоги по терміну відключень, залишають місто без електропостачання на 8-10 годин останні два тижні. Обурення викликає і той факт, що агітуючи народ переходити на альтернативні види палива для зменшення використання газу, людям гарантувалась подача електроенергії та інших джерел палива за умови заміни опалювальних систем та технологічного обладнання вдома. Беручи кредити, виконуючи прохання економити енергоресурси наші містяни опинились в темних і холодних помешканнях один на один з проблемами.

Просимо Вашого втручання в ситуацію та сприяння у зниженні політичної та соціальної напруги в місті з п’ятидесятитисячним населенням. Після того, як страсті вщухли, мер зібрав прес-конференцію, на якій знову ж обіцяв, що більше двох годин сидіти в пітьмі не будемо. На питання, чи не можна завдяки економії уникнути відключень, сказав, що ніхто не дивиться на те, скільки спожито, якщо поступає команда, то все одно електроенергію відключать.

КОЛИ ВЕРСТАВСЯ НОМЕР:

Від Олексія Кісіля надійшла інформація про те, що спеціалісти РЕМ разом з міськвиконкомом опрацьовують сталий графік відключень електроенергії в місті.

У наступному номері ми його надрукуємо.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: