Стало відомо, що…

19 декабря 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №51(977)

…ВСІМ БАЖАЮЧИМ В ПАРЛАМЕНТ – ВХІД ВІЛЬНИЙ

Українцям дозволили вільний доступ до Верховної Ради, на засідання парламенту. Люди мають право бачити, як працюють ті, кого вони обрали.

Для того, щоб потрапити у Верховну Раду, кожен охочий має заповнити спеціальну електронну форму на офіційному сайті парламенту. Потім треба прийти за іменним гостьовим запрошенням у бюро перепусток на вул.Садову, 3-а. І з цією перепусткою вже можна йти до Верховної Ради. Загальну кількість осіб, яких зможуть перебувати в парламенті одночасно, встановлюватимуть відповідно до технічних, санітарних і протипожежних норм. Всі відвідувачі обов’язково проходять через рамку металошукача, отож зброю пронести принципово неможливо. Та й охорона парламенту стежитиме за порядком.

…ОГОЛОШЕНО ПРИПИСКУ ЮНАКІВ ДО ПРИЗОВНИХ ДІЛЬНИЦЬ

Починаючи з 15 січня по 31 березня 2015 року оголошена приписка до призовних дільниць ОхтирськоВеликописарівського об’єднаного міського військового комісаріату громадян України 1997 року народження.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 1998 року включно, постійно або тимчасово проживають на території м.Охтирка, Охтирського та Великописарівського районів, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше. Громадянам вказаної категорії слід прибути за адресою: м.Охтирка, вул.Гафановича, 12, а жителям Писарівщини у смт. Велика Писарівка, пл.Леніна, 9 у визначений у повістці час, маючи при собі відповідні документи.

…«УКРНАФТА» НЕ ЗАПЛАТИЛА ПОДАТКИ

Прокуратура Сумської області внесла в Єдиний реєстр досудових розслідувань відомості про здійснення посадовими особами ПАТ «Укрнафта» кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою чи службовим становищем, що потягло за собою тяжкі наслідки). Як повідомив начальник відділу прокуратури області Віталій Довгаль вказані особи, використовуючи службове становище, всупереч інтересам служби, діючи навмисно, з метою отримання неправомірної вигоди, нанесли збитків бюджету на суму 1,1 млрд. грн., не заплативши податок за видобуток вуглеводневої сировини на території Сумської області у вказаному розмірі, хоча фінансова можливість у них була. Посадовим особам загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років з штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і з спеціальною конфіскацією.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: