Охтирська ОДПІ

22 декабря 2014 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

Нові зразки акцизних марок для алкоголю та тютюну – з 1 січня 2015 року.

З 1 січня 2015 року запроваджуються марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

Про це йдеться в постанові КМУ «Деякі питання запровадження марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.11.14 № 627.

Розмір плати за одну марку акцизного податку для алкогольних напоїв знижено з 0,27 грн до 0,1936 грн, для тютюнових виробів – з 0,142грн до 0,091грн.

Державній фіскальній службі доручено припинити з 1 січня 2015 року продаж марок акцизного податку попереднього зразка та запровадити продаж марок акцизного податку нового зразка в установленому порядку.

«Електронний кабінет» спрощує життя

Завдяки сервісу «Електронний кабінет платника податків» платники податків отримали змогу використовувати низку он-лайн послуг через безконтактний спосіб їх взаємодії з органами Державної фіскальної служби (ДФС) з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, працювати в якому можна без використання спеціально встановленого клієнтського застосування.

За допомогою цього сервісу платник податків має змогу:

- підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді;

- переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків).

Для роботи з кабінетом платника податків необхідно мати:

- комп’ютер з встановленою операційною системою Windows (версії від Windows XP SP3 до Windows 8), підключений до мережі Інтернет;

- електронні ключі, видані Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД – http://acskidd.gov.ua/);

- бажано мати встановленим Microsoft .NET версії 4.0 або вище.

З інструкцією з експлуатації можна ознайомитися за адресою: kpp.minrd.gov.ua.

Облік розрахунків платника податків з бюджетом ведеться окремо за кожним податком, збором. Для цього з кожного податку або збору, належного платнику до сплати, в ДФС відкривається картка особового рахунку (КОР).

Компонент «Розрахунки з бюджетом» надає змогу платнику переглянути інформацію щодо стану його розрахунків з бюджетом з усіх відкритих КОР, зокрема інформацію про податковий борг, у розрізі податків, належних платнику до сплати, на задану дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року, не витрачаючи робочий час на відвідування органів фіскальної служби.

Отримати електронний ключ можна в Акредитованому центрі сертифікації ключів, що знаходиться у Державній податковій інспекції у м. Сумах (м. Суми, площа Покровська, 2) та отримати посилені ключі електронного цифрового підпису. Процедура їх отримання займає не більше 15 хвилин

Як підтримати армію України та стати волонтером.

05 грудня 2014 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 30.10.2014 № 1089 «Про затвердження Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції», який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 19.11.2014 за № 1471/26248.

Порядком встановлюється механізм включення фізичних осіб – благодійників до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та структура цього Реєстру, форма заяви про включення / внесення змін / виключення до/з Реєстру, а також форма довідки з банку про відкриття/закриття рахунка фізичною особою.

Відповідно до Порядку для включення до Реєстру фізична особа – благодійник особисто може звернутися до будь-якого органу ДФС.

У разі подання документів поштою або через представника документи подаються до органу ДФС за місцем проживання фізичної особи – благодійника.

Включення до Реєстру здійснюється за заявницьким принципом протягом одного робочого дня.

У заяві мають бути зазначені категорії фізичних осіб, на користь яких надається благодійна допомога волонтером антитерористичної операції (далі – АТО), та дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО.

Дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО не може бути раніше 21.11.2013 та раніше дати відкриття рахунків, призначених для здійснення благодійної діяльності.

Датою включення фізичної особи – благодійника до Реєстру є дата внесення відповідного запису до цього Реєстру.

Державна фіскальна служба України щодекадно оприлюднює Реєстр на офіційному веб-порталі. Як стати волонтером антитерористичної операції

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: