Графіки відключень світла перероблять

24 декабря 2014 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №52(978)

Минулого тижня нарешті з’явився графік відключень електроенергії. Згідно з ним кожні дві години половина міста залишається у темряві, а потім електроенергію вимикають іншій частині міста.

І так чотири рази на день відбувалось вимкнення світла. 22 грудня заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелік провів брифінг, на якому зазначив, що внаслідок виникнення дефіциту потужності є необхідність у відключеннях енергопостачання на всій території України. За його словами, з метою збереження української енергосистеми доведеться обмежувати усіх споживачів — і промисловість, і населення.

«Усі види графіків, – наголосив заступник Міністра,- у тому числі графіки аварійних відключень, складаються електропередавальними організаціями та погоджуються з місцевими органами виконавчої влади».

Олександр Светелік зауважив, що відключення здійснює диспетчер енергопостачальної організації, причому обласна компанія сама вирішує, яку лінію потрібно відключити. Також пояснив, що відключаються не окремі споживачі, а лінії електромереж, щоб не допустити порушень в роботі енергосистеми України. Так звані «віяльні» відключення, за його словами, здійснюються планово, за графіком, щоб зменшити споживання в години максимального навантаження на мережі і, таким чином, досягти економії електроенергії.

Заступник Міністра повідомив, що Урядом поставлено завдання упорядкувати відключення, щоб громадяни усіх регіонів України були в рівних умовах. «Потрібні графіки. Ми зараз працюємо з обласними адміністраціями, щоб все-таки були ці графіки з обов’язковим повідомленням населенню і підприємствам, у які години їх будуть вимикати. На цьому тижні ви чітко дізнаєтесь графіки віялових відключень»,- зазначив О. Светелік.

За інформацією директора філії Охтирський РЕМ Олексія КІСІЛЯ по Охтирці і району графіки переробляються і уточнюються. Згідно з новим розкладом світло вимикатимуть на 2, максимум на 4 години на добу. Після затвердження графіка місцевими органами самоврядування його буде оприлюднено. Тож у наступному номері газети «Роксолана» ви зможете ознайомитись з графіком відключень.

 



Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: