Свято наближається+ видео

24 декабря 2014 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №52(978)

21 грудня в Охтирці відбулось грандіозне свято. Вперше відкриття новорічної ялинки провели з таким пафосом. Столичні артисти, ярмарок, пісні і танці, розваги для дорослих та малих… Все це відбулось завдяки підтримці народного депутата України Владислава Бухарєва. На заході проводився збір коштів на потреби АТО.

ГІГАНТСЬКІ ІГРАШКИ

По ярмарку прогулювались гігантський білий символ ведмідь, наступного року а ще двоє Коза, козаків. Із бажаючих сфотографуватись утворювалась черга.

Юлія ГРАДІЙ з козаками

СМАКОЛИКИ

Покинути ярмарок голодним було неможливо. Шашлики, пиріжки, солодощі та багато іншого вабили своїми апетитними Ресторани та кафе ароматами. міста ретельно підготувались до свята.

Макітру вареників від кафе «Тет-а-тет» пропонує Людмила ЗОРЕНКО

ШАРЖ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Роль святого Миколая виконував київський художник Андрій Назаренко. Він малював шаржі на всіх бажаючих. Кореспондентові газети «Роксолана» пощастило стати першим, хто отримав гумористичний портрет.

IMG_0620

ЗАГАЛЬНА АТМОСФЕРА

Незважаючи на не зовсім приємну погоду, люди відверто святкували та раділи. Під веселі пісні аматорського театру «Калина», ансамблів «Барви», «Барбарики», «Бібіка», «Крошенята» та інших йшли до танцю від малого до старого. На сцені зустрічались казкові герої, а поряд веселились люди. А це значить, поки у людей є бажання веселитись – ніякий ворог його не здолає.

IMG_0763

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Волонтери організували збір коштів для потреб АТО, продавали сувенірну продукцію та солодощі. За сценарієм організатори свята мали визначити найкраще прикрашену палатку. Але оскільки таких, на жаль, не виявилось, бо особливою творчістю місцеві ресторатори не відзначились, то призовий фонд 1000 гривень організатори передали на потреби АТО. Крім цього, вдалось зібрати ще 4921 грн.25 коп.

ФОТО З ЗІРКОЮ

Гумористичний гурт «Брати ГаГаріни», переможець першого сезону «Голос країни» Іван Ганзера, гурт «Село і люди» подарували охтирчанам чудовий настрій. А наприкінці виступу роздавали автографи та фотографувались з шанувальниками.

Валентин СТАЛИНСЬКИЙ та Наташа ОСТАПЕНКО з ведучими концерту братами Гагаріними

 

НОВОРІЧНЕ ДИВО ВІД «МАЛЬВ» І «ЖАРТУ»

У Районному будинку культури пройшло театралізоване дійство, підготоване танцювальними колективами «Мальви» і «Жарт» під керівництвом Клавдії Георгіївни Кравченко. Сюжет побудований на тому, що коза Дуся захотіла справжнього Нового року і покинула свою господиню Солоху. На її шляху зустрілись Дід Мороз та Снігуронька. В решті-решт у всіх було прекрасне свято і всі отримали подарунки. Колективи показали прекрасну хореографічну підготовку, а ведучі – артистизм

В очікуванні року Кози

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: