СВІТ ДИТИНСТВА

27 декабря 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №52(978)

«РЕВЕРАНС» З НАГОРОДАМИ

Клуб спортивно-бального танцю «Реверанс» нещодавно повернувся з турніру «Полтавська битва», що проходив у Полтаві. 75 дітей різного віку демонстрували свої хореографічні навички на сцені сусідньої області. Батьки вдячні викладачам Наталії Рижовій та Євгенію Зарічняку за високий рівень підготовки дітей. За чотири місяці тренувань і репетицій навіть найменші танцівники досягли гарних результатів.

найменші учасники танцювальних змагань, що зайняли перші місця в категорії «Бебі-дебют» Данил Лозовий, Жанна Катрич, Софія Бабак, Олександр Камчатний з викладачами Наталією Рижовою та Євгеном Зарічняком

ФОРУМ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ

19 грудня у міській раді відбулось нагородження дітей, що стали учасниками конкурсу «Я люблю своє рідне місто». Ініціаторами форуму юних художників стали міська організація роботодавців «Діалог», сімейний клуб «Умляндія» спільно з міською радою та міським центром культури та дозвілля. 157 охтирчан від трьох до чотирнадцяти років подали свої малюнки на розгляд журі. З найкращих робіт був створений календар.

Переможцями конкурсу були визначені Маргарита БЕРЕЖНА, Дарина КРОЩЕНКО, Владислав ЛУГІНА, Катерина МІРОШНИЧЕНКО, Світлана ОВЧАРЕНКО, Єлизавета РУДИЧЕНКО, Юлія ПЕТКІНА, Кіра СЕРГІЄНКО, Мар’яна ТКАЧЕНКО, Софія ШАПОВАЛ, Анастасія ШАПОШНИК, Тетяна ЯРЕМЕНКО.

Форум

ДІВОЧА КРАСА УКРАЇНИ

Навіть відсутність світла на початку виступу не засмутила конкурсанток та їх групи підтримки. Вся программа була просякнута любов’ю до України і особливим патріотизмом. Акцентували на єдності та на тому, що молодь пишається, що живе в Україні.

Дефіле в сукнях в українському стилі дозволило довести, що не тільки бальні сукні виглядають розкішно. У конкурсі «Візитка» кожна з учасниць демонструвала свої таланти. Варто відмітити, що кожна з них багатогранна і різнобічно розвинена. Чудові голоси, пластика, хореографічні навички, здібність у вивченні іноземних мов. Проявити кмітливість конкурсантки змогли у змаганні «Вічною окрасою людини є розум», а ораторські здібності проявили у конкурсі «Хто серцем любить, той і словом голубить…»

как вариант

За результатами всіх конкурсів журі розподілило номінації таким чином: Марія Марченко – Романтичність, Вікторія Воронько – Інтелект, Юлія Євстаф’єва – Фантазія, Марія Опара – Грація, Юлія Смілик – Чарівність. А титул «Дівоча краса – 2014» здобула Юлія Євстаф’єва.

Всі учасниці та їх батьки отримали грамоти, класи, що брали участь у дійстві – торти, а переможниця від депутата міської ради Ф.Кіселара грошову допомогу.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: