НА СЕСІЇ міської ради

30 декабря 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 4 коммент. | №53(979)

БЮДЖЕТА МІСТА ЩЕ НЕМАЄ

В зв’язку з неприйняттям до початку нового бюджетного періоду бюджета міста Охтирки на 2015 рік та з метою забезпечення стабільного функціонування бюджетної сфери з початку року, міська рада вирішила сформувати в установленому порядку тимчасовий розпис на І квартал та мережу розпорядників коштів бюджету. При цьому місячні видатки не повинні перевищувати 1/12 обсягів, передбачених бюджетом міста на 2014 рік. До прийняття нового кошторису міста не проводитимуться капітальні видатки загального фонду бюджета, надання кредитів із цього фонду. Про те, яким повинен бути новий місцевий бюджет, на яких принципах він повинен базуватися, звідки і в яких обсягах отримувати вливання коштів, на момент прийняття даного рішення ще не було відомо, адже Верховна Рада тільки напередодні, вночі з 28 на 29 грудня, прийняла Державний бюджет на 2015 рік і ще 44 закони України, які зовсім по іншому регламентуватимуть взаємовідносини у соціальній, правовій, економічній та господарський діяльності.

ПІЛЬГУ НА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ПОДОВЖИЛИ

Міська рада внесла зміни до рішення 62-ї сесії від 30.09.2014 року «Про звільнення від плати за харчування» дітей, які навчаються у закладах освіти міста, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, а також дітей, які прибули з території АРК, м.Севастополь, Донецької та Луганської областей. Зміни передбачають продовження терміну дії даного рішення до 31 серпня 2015 року.

ЯК ПЕРЕЙМЕНУВАТИ ПЛОЩУ ЛЕНІНА

До міської ради надійшло звернення-пропозиція мешканців територіальної громади міста щодо перейменування площі Леніна

на площу Героїв України з метою увічнення пам’яті загиблих героїв за розбудову держави. Було прийняте рішення спочатку провести громадське обговорення з порушеного питання, строк

якого складає два місяці. Свою думку з цього приводу висловив депутат міської ради, голова міської ради ветеранів Володимир Троценко.

ТроценкоСАМ СКАЗАВ:

Мы обсудили этот вопрос на заседании президиума совета. Наше мнение такое: если это не площадь Ленина, то пусть вернется историческое название – площадь Успенская, тем более, что там собираются строить собор. Но никак не Героев Украины. У нас в Ахтырке есть только один Герой Украины – Алексей Берест. Значит, нужно уточнить, что площади присваивается имя Героя Украины Алексея Береста. Не может быть названия «героев Украины» во множественном числе, как о какой-то аморфной массе».

В. Троценко, голова міської ради ветеранів

 Комментарии (4)

 

 1. Володимир пишет:

  Моя думка що пости які написані вище пишуть з палатки біля Охтирчанки. Вибір між Героями Украіни і Успенська замалий, нехай запропонують інщі варіанти. Те що перейменовувати необхідно то це вірно, але не на Героів це точно.

 2. Лариса пишет:

  Мы все чтим память о Героях ВОВ, и это видно во всех уголках нашего города,
  но площадь значимое место для горожан и гостей города,- это наше лицо. Без сомнений “Героев Украины”. По другому и быть не должно!!! К несчастью нашей страны, снова война, и новые Герои.

 3. Алина пишет:

  Предлагаю поставить урну для голосования возле волонтеров по пер. Харьковский. Пусть народ выскажет свое мнение.
  Мое мнение: площадь должна называться “ГЕРОЕВ УКРАИНЫ”. Мы живем в историческое время, и должны уметь чтить память наших современников – Героев.

 4. ТаЯ пишет:

  А давайте проведем опрос,как сами ахтырчане хотят назвать площадь! Что это значить в Ахтырке один герой Украины,а мы что отдельное государство и нас больше никто не интересует ,кроме земляков. Тогда дорогие мои ответьте мне -какое отношение к Моему городу имеет Пушкин,какая-то Цеткин список можно продолжить.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: