Районний будинок культури вітають з 100-літтям

31 декабря 2014 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | 1 комментарий | №53(979)

26 грудня в районному будинку культури відзначали ювілей споруди. У холі будинку Охтирський краєзнавчий музей представив експозицію з історичних фото, що стосуються діяльності РБК. Окремою виставкою були грамоти і кубки, завойовані творчими колективами.

Ювілей

Почався захід з того, що ніби-то сам будинок заговорив, ключовою фразою прозвучало: «Ким би я був без своїх мешканців». Голова Охтирської районної державної адміністрації Сергій Гавриленко, привітавши присутніх зі святом, вручив грамоти О.Галкіну, В.Дзюбіну, І.Кандаурову, Л.Галкіній, О.Бирдіну, Т.Лисенко, К.Кравченко, І.Лук’яненко, В.Головашкіній, Л.Ситник, Н.Ярошинській, Т.Іщенко, О.Радько, Д.Коваленку, Ю.Римарю. А міський голова Ігор Алєксєєв сказав: «Шкода, що РБК в свій час анексували у міста. Але чий би він не був, головне, щоб приносив радість.»

С.Гавриленко вручає грамоту О.Бирдіну

Олександр Бирдін цього року відсвяткував 50-річчя роботи в сфері культури. Саме в РБК у 1964 році йому зробили перший запис у трудовій книжці. Тут він одружився, звідси проводжали в армію, тут керував хором і 11 років працював директором будинку культури. Взявши слово, Олександр Олексійович сказав: «Говорю зі сцени із жалем і радістю одночасно: з сумом, бо я найстаріший з усіх працівників, а з радістю, бо багато щасливих моментів пов’язують життя з будинком культури».

Про Тетяну Станіславівну Лисенко сказали, що вона асоціюється з РБК. А Клавдія Георгіївна Кравченко відзначила: «Я ще збираюсь наслідити на цій сцені. Маю на увазі, що в майбутньому глядачів чекає ще багато моїх хореографічних постановок». Згадуючи історію цієї визначної споруди, зі сцени звучали імена багатьох знаменитостей: «Якби захотіли зробити алею слави, то вона простягнулась би на всю вулицю Жовтневу», – відзначили ведучі.

Хореографічно-вокальна постановка ансамблю «Горлиця»

Народний академічний хор під керівництвом Л.Крошки, колективи «Горлиця», «Флеш», «Мальви», «Родослав» та інші аматори сцени подарували глягарний настрій і незабутні враження. Незважаючи на те, річниця була ще у жовтні, Богу, хоч перед Новим роком організували концертну програму.

 Комментарии (1)

 

  1. Юрій пишет:

    100 років Будинку Культури – визначна подія. Пройшла тільки непомічено. Реклами “0″. А би не “Роксолана”, то і досі про це не знав би.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: