Стало відомо, що…

7 января 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №1(980)

…ПРАЦЮВАТИМЕ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ОДПІ

Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності з 8 по 10 січня 2015 року Центр обслуговування платників працюватимуть у черговому режимі – з 9.00 до 16.00. Підрозділи митного оформлення, для яких встановлено цілодобовий режим роботи, у святкові дні працюватимуть у звичайному режимі. Митні пости митниць Державної фіскальної служби працюватимуть за окремим графіком. Серві си ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача. Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонувати до Кол-центру за номером 0-800-501-00-7. Для скарг на протиправні дії працівників Державної фіскальної служби та оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, необхідно звертатися до „Пульсу” – (044) 284-00-07.

…ПОДАТКІВЦІ ВІДПРАВИЛИ ПОДАРУНКИ ВІЙСЬКОВИМ У ЗОНУ АТО

Напередодні Нового року працівники ДФС Сумщини провели благодійну акцію на підтримку українських військових «Податківці – воїнам АТО». В акції взяли участь усі небайдужі, хто переймається долею захисників, які відстоюють мир та незалежність України.

- У неймовірно важких умовах нам доводиться виборювати свою незалежність і право жити в єдиній країні. На передовій неоголошеної війни – найкращі сини України, яким випала нагода зі зброєю у руках відстоювати нашу державність і платити за це непомірно високу ціну. Та немає жодних сумнів, що ця самопожертва не буде марною і український народ отримає омріяну перемогу, – зазначив Юрій БОЛЬБІТ, в.о. начальника Головного управління ДФС у Сумській області.

Податківці зібрали теплі речі, термобілизну, цукерки, печиво, шоколад, – все те, що стане у нагоді військовим, додасть їм оптимізму та святкового настрою. Подарунки до свята від сумських податківців волонтери доправлять на схід України.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: