Майбутнім абітурієнтам: тести по-новому

8 января 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №1(980)

Хоч як складно нині живеться країні, освітяни чи не найбільше намагаються прислухатися до порад психологів і максимально наближати життя галузі до нормального. Тож, як і зазвичай у цей час, ми вже маємо календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, затверджений профільним міністерством. Що не кажіть, а інформація для тих, хто планує наступного року вступати до вищих навчальних закладів, украй потрібна.

Отже, основна сесія ЗНО-2015 розпочнеться вже 24 квітня тестами з української мови і літератури. Затим 3, 5, 8 й 10 червня відбудуться тести з іноземних мов: французької, німецької, іспанської й англійської відповідно.

Тестування з математики припадає на 12 червня, з російської – на 15-те. Біологію майбутні абітурієнти складатимуть 17 червня, історію України -19-го. Ті ж випускники, хто обере фізику, писатимуть тести 22 червня, кому знадобиться географія – 24-го, а кому хімія – 26 червня.

Графік додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання виглядає так: розпочнеться вона – теж тестуванням з української мови і літератури – 9 червня. Далі йдуть тести з французької (18 червня), німецької (23 червня), іспанської (25-е) та англійської (30-е) мов. Решта предметів припадають на липень: математика – 1 числа, російська мова – 2-го, біологія – 3-го, історія України -6-го, фізика – 7-го, географія -8-го. А завершиться додаткова сесія і водночас ЗНО-2015 9 липня тестами з хімії.

Слід врахувати, що наступного року для вступу до ВНЗ абітурієнти подаватимуть сертифікати тільки (!) 2015 року. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із чотирьох предметів. Тести з української мови й літератури та математики будуть двох рівнів складності – базового і поглибленого (обрати рівень доведеться ще під час реєстрації). А ось рівень складності, що необхідний для вступу, визначатиметься Правилами прийому до конкретного вишу. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Як, до речі, й поставити запитання, якщо вони у вас виникнуть, зателефонувавши до відповідного регіонального центру (номери телефонів теж є на порталі УЦОЯО).

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: