Стало відомо, що…

14 января 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №2(981)

…ДЛЯ АТОВЦІВ ВИДІЛЯЄТЬСЯ ЩЕ ОДИН МАСИВ

Міська рада прийняла рішення щодо надання дозволу виконавчому комітету на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Зокрема, передбачається оформлення документації на ще один земельний масив для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в кварталі, обмеженому вулицею Чапаєва, провулком Миру та вулицею Дзержинського, поскільки кількість учасників АТО, бажаючих взяти обіцяні державою 10 соток землі, вже перевищує кількість (95) земельних ділянок у масиві на Леваді.

…16 БИКІВ «МЕРСЕДЕСОМ» У РОСІЮ

Прикордонники відділу «Велика Писарівка» Сумського загону затримали на кордоні громадянина України, який нелегально намагався перевезти до Росії 16 биків. За словами офіцера прес-служби Держприкордонслужби України Людмили Ткаченко, прикордонний наряд помітив автомобіль, який рухався до кордону з Росією поза пунктом пропуску вночі. Прикордонники наздогнали і зупинили машину на околиці села Лукашівка, за 200 метрів від держрубежа. У вантажному «Мерседесі» виявилося 16 биків. Водія та авто з худобою передали співробітникам міліції.

…У БЕРЕЗНІ ОНОВЛЯТЬ 100 ГРИВЕНЬ

Нацбанк презентував оновлену 100-гривневу банкноту з покращеним захистом від підробок. Її запустять в обіг 9 березня 2015 року. На ній будуть відмінності від нинішньої купюри – портрет Шевченка буде розміщений по центру, а на зворотному боці замість ілюстрації до «Катерини» буде зображений червоний корпус Національного університету імені Шевченка. Зміниться і колір – на жовто-оливковий. Новий елемент захисту – «віконна» захисна стрічка, яка містить зображення числа «100» та графічного знака гривні. При зміні кута нахилу банкноти змінюється напрямок руху фонового зображення.

…ІНТЕРНЕТНІ КАРТИ СТАЛИ ДОСТУПНІШІ

На мобільних додатках до «Яндексу» – «Яндекс. Карти», «Навігатор» або maps.yandex.ua оновлені карти міст та інших населених пунктів України. Тепер співставити карту з реальною місцевістю стало значно простіше.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: