Потерпілий наковтався диму, але живий

21 января 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №3(982)

15 січня о 9.14 ранку на пульт пожежної охорони надійшов дзвінок від невідомого з повідомленням про пожежу по вул. Леніна. На місце події прибули рятувальники, міліція, машина швидкої допомоги і газова служба.

Сергей НалывайкоСергій НАЛИВАЙКО який врятував сусіда розповідає: «Я почув крики і вибіг на вулицю з будинку в шортах і футболці, побачив вогонь і кілька роззяв, без роздумів кинувся на допомогу, не думаючи ні про що. Сусід наковтався диму, і його відвезли в лікарню у супроводі дружини. На моєму місці так вчинив би кожен і героєм я себе не вважаю».

Пізніше потерпілий прийшов до тями. Причиною пожежі, на думку фахівців, стало замикання проводки. Не дивлячись на розмови сусідів про можливий самопідпал, цю версію не підтвердили. «Причиною пожежі стало замкнення проводки, оскільки вона була зроблена з порушенням правил безпеки. Не слід перевантажувати проводку, яка не розрахована на сьогоднішні навантаження, є застарілою і потребує заміни» – говорить Сергій ПЕДОРЧЕНКО, інспектор відділення організації запобігання надзвичайних ситуацій та заходів ТЗ ДПРЗ Державного пожежного рятувального загону №3 УДСНЗ України в Сумській області.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: