СБУ повідомляє: головне завдання – протидія тероризму

23 января 2015 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №3(982)

Минулий рік виявився нелегким як для всієї держави, так і для служби безпеки України зокрема. Про основні завдання і виклики, які стоять перед співробітниками, розповів т.в.о. начальника Управління СБУ в Сумській області Юрій ГОНЧАРОВ:

ГончаровПротягом 2014 року за матеріалами Управління на Сумщині попереджено понад 70 фактів посягань на територіальну цілісність України, з яких 11 – з ознаками тероризму, розпочато 9 кримінальних проваджень за статтею 110 Кримінального кодексу України, тобто посягання на територіальну цілісність та недоторканість України. Наразі у рамках цих кримінальних проваджень чотирьом особам оголошено про підозру у вчиненні злочину, а стосовно трьох зловмисників судовими органами винесено обвинувальні вироки.

Не менш важливим і відповідальним напрямком діяльності сьогодні залишається протидія корупції. Минулого року за матеріалами Управління розпочато 27 кримінальних проваджень за фактами вчинення службових злочинів посадовими особами органами державної та виконавчої влади, правоохоронних та контролюючих органів. З них 18 за статтею «Одержання неправомірної вигоди». Згідно з вироками судів, кримінальні покарання отримали 6 хабарників. Не припинялася робота Управління щодо протидії економічним злочинам. Протягом року завдяки зусиллям співробітників УСБУ звернуто в дохід держави коштів на суму понад 6 млн. грн., товарно-матеріальних цінностей на суму більше 16 млн. грн., попереджено завдання економічних збитків державі на понад 75 млн.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: