СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

23 января 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №3(982)

…ПРОВЕДУТЬ ПЕРЕРАХУНКИ ЗА ГАЗ

ПАТ «Сумигаз» проводить щорічний перерахунок вартості газу за підсумками споживання тим, у кого встановлений газовий лічильник для опалення. В залежності від обсягів газу, використаного протягом 2014 року, буде визначена його ціна на 2015 рік. Це дозволить менше платити за блакитне паливо тим жителям Сумщини, які протягом року використовували його економніше.

Враховуючи, що листопад і перша половина грудня були відносно теплими, у споживачів газу великі шанси залишитися у першій категорії чи навіть перейти з другої в першу. Нагадаємо, що НКРЕ встановлені чотири категорії споживання природного газу. У відповідності з ними і визначається вартість блакитного палива для тих, хто має лічильник. У випадк у переходу до нижчої цінової категорії різниця у вартості газу залишається на особливому рахунку споживача і зараховується на рахунок майбутніх платежів. Якщо ж відбувся перехід до більш високої цінової категорії, то споживачу доведеться заплатити різницю вартості газу протягом трьох місяців з дати перерахунку. Споживач має право на перерахунок цінової категорії вже через півроку, станом на 1 липня. Для цього йому необхідно завчасно подати заяву у газове господарство за місцем проживання. І якщо споживання за 6 місяців 2015 року буде у межах 60% норми першої категорії, тобто 1,5 тисячі кубометрів, споживачу буде зроблено перерахунок і ціну буде знижено.

…ІГОРНІ АВТОМАТИ ПІД ПРИЦІЛОМ МІЛІЦІЇ

Правоохоронці Сумщини продовжують виявляти ігорні заклади, з якими все ще не можуть розпрощатися оборотисті дільці. Як повідомив заступник начальника УМВС в Сумській області Василь Самокиш, за два останніх тижні співробітники УДСБЕЗ України в Сумській області припинили діяльність 23 ігорних закладів, 220 одиниць ігорного обладнання. Приєднатися до цієї роботи можуть усі, закликав посадовець. Для цього громадянам потрібно повідомляти про відомі їм факти знаходження нелегальних об’єктів ігорної діяльності по тел. (0542)667-037, 66-77-78. Конфіденційність гарантується.

…ЗАБИВАТИ ДОЗВОЛЕНО ДО 5 ГОЛІВ ХУДОБИ

Як відомо, заборона продажу на ринках молочної продукції домашнього виробництва і м’яса великої рогатої худоби та свиней подвірного забою так і не вступила в дію. Проте п.2 ст.33 Закону України «Про безпеку і якість харчових продуктів» таки вступив у силу з 1 січня 2015 року. З цієї дати заборонено забивати в домашніх умовах більше п’яти голів парнокопитних та інших копитних, а також домашньої птиці і кролів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: