ЧИМ ЖИВЕ МІСТО

29 января 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №4(983)

Упродовж дня куратори разом зі своїми групами провели диспути, де згадали історичні події, що передували даті, живий ланцюг, який символічно з’єднав країну та події сьогодення, що нагадують нм: потрібно бути незалежними та незламними. На перерві студенти спробували себе в ролі журналістів.

Студент 32 групи Костянтин ЗУБКО на питання: «Як ви ставитесь до сучасних суспільно-політичних подій в нашій країні?» відповів: «Хоча зараз і дійсно дуже складна ситуація в нашій державі, але ми повинні всі об’єднатись і стати на захист нашої України».

Флешмоб «Ми студентство, ми єдині, за соборність України» за участі всіх студентів коледжу

Завершився день святковою лінійкою, де зібралися усі студенти та викладачі коледжу, останнім акордом став драйвовий сюрприз – флешмоб. У руках майоріли жовтоблакитні стрічки, а дівчата в народних костюмах винесли прапор України.

3

«Студенти проявили свою активну громадську позицію, від початку це була їхня ідея. Адміністрація, звичайно ж, пішла назустріч та допомогла з організацією та проведенням репетицій. У процесі підготовки було залучено всіх студентів, вони самі прагнули зробити посильний внесок у загальну справу. За молоддю наше майбутнє, якщо сьогодні вони не сидять, склавши руки, то завтра ми матимемо шанс на краще» – підсумовує Ірина НАУМОВА, практичний психолог.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: