ІЗ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

29 января 2015 | СВІЖИЙ НОМЕР | 1 комментарий | №4(983)

Охтирці і без нових податків буде добре?

Таких бурхливих сесій міської ради, як 27 січня, не було давно. Воно й не дивно, адже вирішувалися питання, важливі для багатих людей, які займаються підприємницькою діяльністю і мають чимало жилої і нежилої нерухомості. Такої категорії – переважна більшість у нинішньому депутатському складі і міському голові навіть доводилося закликати їх до совісті, щоб вони і про громаду хоч трохи подумали. Дебати, затягування голосування і переголосування, поіменна перекличка з кожного пункту рішення настільки забирали час, що вже підійшов строк здавати газету у друк, а остаточних рішень щодо встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, плати з землю так і не було прийнято, тому залишимо висвітлення цих питань до наступного номера.

Прийнято ставку акцизного податку

Встановлено ставку акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин,

що використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших об’єктах громадського харчування, від вартості (із додатком на додану вартість) у розмірі 5 відсотків. Цей податок сплачується за місцем здійснення реалізації підакцизних товарів.

Затверджено транспортний податок

Тут законодавець не дає місцевим органам самоврядування втручатися у коригування розміру ставки податку. У змінах до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів щодо податкової реформи чітко прописано. Що до місцевого бюджету перераховується транспортний податок з легкових автомобілів, які використовуються до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб.см. в розмірі 25000 грн. на календарний рік. В Охтирці числиться 13 таких автомобілів, за які власники заплатять до міської казни 325 тисяч грн.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Тарас пишет:

    Заплатять і мають заплатити це дві великі різниці)) я сумніваюсь в тому що знайдуться такі дурні які будуть платити 25000грн. незрозуміло кому і незрозуміло за що!) В народі тих хто за таке платять називають “лохами”)))

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: