НАШІ В ПОЛОНІ

29 января 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №4(983)

21 січня під час штурму Донецького аеропорту було взято в полон за різними даними від 12 до 20 військових. Під час запеклих боїв зазнали тяжких поранень чимало кіборгів, серед них були й наші земляки. Їх було поранено ще 19 січня в новому терміналі.

Так, на першому й третьому поверхах знаходилися сепаратисти, а на другому – наші. Коли було підірвано перекриття між поверхами й рухнула стеля другого поверху поранені опинилися під уламками, їх стало неможливо транспортувати з поля бою. Так, майже три доби вони пролежали, чекаючи на підмогу.

Серед полонених:

ТІХОНОВ Ярослав Володимирович 1991 р. н., лейтенант, кадровий військовий, одружений. Уродженець м.Лубни, Полтавської обл.

САЄНКО Ігор Володимирович 1968 р. н., старший солдат, був мобілізований, одружений, має 2 дітей. Проживає в м. Тростянець, Охтирського району.

КРИВОШАПКО Максим Володимирович, 1989 р. н., проходив строкову службу, не одружений. Проживає в м. Суми.

Усі військові ще з літа були мобілізовані, приїздили у відпустку, а потім знову повернулися в зону АТО. 21 січня об 11 годині стало відомо, що військових взяли в полон, а в 15:50 один із них зателефонував дружині й підтвердив цей факт. Наразі СБУ веде перемовини про обмін з агресором.

На момент верстання номера полонені знаходилося в сепаратистів, двоє перебувають у госпіталі, один – разом із іншими бійцями тримається під вартою бойовиків.

За офіційною інформацією Охтирського-Великописарівського військового Комісаріату

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: