ЧИМ РІК ПОРАДУЄ РАЙОН?

30 января 2015 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №4(983)

район

? З метою введення нових промислових потужностей обсягу випуску конкурентоспроможної продукції ТОВ «Охтирське лісове господарство» планує придбати 4 бензопили, трактор «Белорусь-920», автомобіль ЗІЛ-131 на загальну суму 450 тис. грн.

? Для розвитку великотоварного тваринництва з використанням сучасних технологій у 2015 році планується завершення реконструкції молочнотоварної ферми з будівництвом молокопроводу в ПСП «Комишанське» на 180 голів. ПСП «Піонер» продовжить будівництво молочнотоварного комплексу на 1000 голів, яке планується до здачі в експлуатацію у 2017 році. Це дасть можливість збільшити обсяги виробництва молока з екологічними аспектами якості. ПрАТ «Сад» для якісного зберігання зерна завершить будівництво елеватора потужністю 20,7 тис. тонн.

? 486,5 тис. грн. з державного бюджету передбачено на забезпечення відшкодування втрат автомобільних перевізників від перевезень пільгових категорій пасажирів, щоб забезпечити їх беззбиткову діяльність.

? Протягом року планується провести будівництво:

? водогону по вулиці Чапаєва у с.Лутище з використанням 206,5 тис. грн.,

? водогону в с.Бугрувате – 150 тис. грн.,

? вуличних водогонів у селах Михайленкове і Буймерівка – 100 тис. грн.

? вуличного водогону в селі Підлозіївка – 150 тис. грн.,

? вуличного водогону в с.Качанівка – 240 тис. грн.,

? вуличного водогону в с.Рибальське – 41,1 тис. грн.,

? вуличного водогону в с.Гнилиця – 50 тис. грн.,

? вуличного водогону в с.Рубани – 60 тис. грн.

Крім того на проведення реконструкції водогону в с.Грунь закладено 63 тис. грн., а в Куземині – 124,5 тисяч гривень, ще 30 тис. передбачено на будівництво водонапірної башти в Груні. В цілому затрати на забезпечення населення якісною питною водою формуватимуться за рахунок нафтових коштів.

? За рахунок нафтових коштів буде проведено реконструкцію вуличного освітлення по вул.Радянська, Першотравнева та Набережна у с.Бакирівка, у селах Карпилівка та Стара Іванівка.

? По 150 тис. грн.. нафтових коштів вирішено пустити на заміну вікон у Бугруватській і Малопавлівській школах. Заплановані реконструкції та капітальні ремонти систем теплопостачання в Малопавлівській, Рибальській, Височанській, Хухрянській, Сонячненській школах. Віддадуть також кошти кредиторської заборгованості по актам виконаних робіт у ДНЗ «Барвінок» в Груні, Сонячненській та Олешнянській школах. А у Комишанській, Чернеччанській школах та Куземинськ ом у СБК проведуть капітальний ремонт покрівлі. Ремонт і реконструкція котелень та топкових мають відбутися у Груньській дільничній лікарні, Довжицькому, Олешнянському, В’язівському НВК і в Пологівській школі.

? Створення 80 нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності, забезпечення працевлаштування 520 осіб, залучення до громадських робіт тимчасового характеру 190 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

? Охтирський районний територіальний центр соціального обслуговування має намір запровадити «соціальну їдальню у селищі Чупахівка.

? В Охтирському районі запрацює комунальний заклад «Центр первинної медикосанітарної допомоги», який діятиме згідно з ліцензією, матиме свою печатку.

? Для Куземинської та Хухрянської дільничних лікарень будуть придбані ЕКГ – апарати, стерилізатор паровий – для Груньської лікарні, сухожарову шафу – в Сонячненську амбулаторію загальної практики сімейної медицини і апарат електрофорезу для Малопавлівської амбулаторії. Ремонтні роботи заплановані в Бугруватському, Гнилицькому, Лантратівському, Височанському сільських медичних закладах, а новий холодильник попаде Сосонському ФП.

? На липень запланована реорганізація Пологівської ЗОШ І-ІІ ступенів на Навчально-виховний комплекс, в якому школа суміщається з дитсадком. На серпень передбачається оптимізація Новопостроєнського та Староіванівського НВК. 420 тис. грн. з районного бюджету буде використано на придбання шкільного автобусу для перевезення учнів сільських шкіл до місця навчання та у зворотному напрямку.

? 30 тис. грн. виділяється на поповнення бібліотечних фондів ЦРБС новими книгами і 20 тис. грн. – періодичною пресою. 500 тис. грн. підуть на придбання транспорту для створення бібліобуса.

? Для забезпечення покращення стану пам’яток історії відділу культури і туризму доручено укласти охоронні договори з сільськими радами. На це виділено 30 тис. грн.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: