НАДІЯ САВЧЕНКО

30 января 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев |

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Охтирської міської ради до Парламентської Асамблеї Європи щодо звільнення народного депутата України Надії Савченко з незаконного ув’язнення на території Російської Федерації

DSC_4863

Ім’я української військової льотчиці Надії Савченко, української героїні, яка самотужки, єдиним можливим для неї способом протистоїть утискам з боку влади Російської Федерації – відоме на весь світ. Вона голодує понад 40 діб, тим самим протестуючи не лише проти незаконного утримання її під вартою і висунутих неправдивих звинувачень, але й проти неоголошеної агресії Росії щодо України.

Надія Савченко утримується під вартою з очевидними порушеннями міжнародних стандартів захисту прав і свобод людини та не відповідає вимогам Європейської Конвенції.

26 січня 2015 року є важливим рішення Парламентської асамблеї Ради Європи щодо надання Надії Савченко дипломатичного імунітету та підтримки російською делегацією рішення щодо її звільнення. Ми висловлюємо вдячність за все, що європейська спільнота робить для визволення Надії Савченко і розраховуємо, що ПАРЄ продовжить вживати невідкладні заходи щодо якнайшвидшого звільнення політичного в’язня, що протиправно утримується на території Російської Федерації. Досягнення мети свідчитиме про перемогу європейської дипломатії. Це буде перемога гуманізму, здорового глузду, людських цінностей, правди та справедливості!

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: