ВІДКРИТИМ ТЕКСТОМ: Урок з історії України для «пионера»

5 февраля 2015 | СВІЖИЙ НОМЕР | 10 коммент. | №5(984)

Ні-ні, я не помилилася. Саме під таким ім’ям прокоментував щирою українською мовою якийсь «українолюб» відгук на матеріал під назвою «Где честь твоя, российский офицер? Зачем принес ты смерть на Украину?», розміщений на сайті газети «Роксолана». Якщо вже так любиш Україну, то чому обрав для себе російське ім’я (українською мало б бути «піонер», як, між іншим, якщо вже ти пишеш українською, треба знати, що «краски» українською буде « фарби»). А оскільки ти назвав себе піонером, то маю за своїм віком право звертатися до тебе саме на «ти». Отже, нагадаю тобі деякі історичні факти, які, до речі, ніколи не приховувалися навіть за радянських часів.

Битві шведів з військом Петра Першого передувала облога гетьманської столиці Батурин, де були 40 гармат, багато іншої зброї, харчів та пороху, але в Батурині був ще й такий самий, як ти, щирий українець-сотник І.Ніс, який якось « випадково» показав Петровому війську таємний підземний вхід до Батурина. Меншиков не лише закатував командування Батуринської залоги (то були полковник Дмитро Чечель, генерал Фрідріх Кенігсек і сотник В.Нестеренко), а і всіх до єдиного батуринців разом з жінками та немовлятами було по-звірячому знищено. Тих, хто тримав оборону, посадили на палі,які пустили на човнах по річці Сейм. Така люта ненависть була у москвинів до українців, що аж до 1905року царський уряд у Батурині, як і в Чигирині (інша гетьманська столиця) не дозволяв навіть шкіл засновувати. Та найгіршим результатом зрадництва українця І.Носа було те, що 40 гармат, порох, інша зброя батуринських захисників додалися до 32 гармат, які вже були у Петра Першого, що протии аж 4(!!!) гармат шведського короля Карла стали чи не вирішальним чинником Петрової перемоги під Полтавою (не випадково Петро наказав пам’ятник шведам за мужність встановити, адже за такої переваги супротивника не кожна армія піде у бій).

Гадаєш, піонере, що то була єдина зрада українця? На жаль, ні: сотник Жарівка Покорський виказав таємний вхід до фортеці Новгород-Сіверського, полковник Гнат Галаган показав ворогу доступ до Запорізької Січі, полковник Бурляй здав фортецю Білу Церкву(до речі, за хабара), полковник І.Скоропадський без бою здав твердиню Стародуб іт.д.,і т.п. Ще у1169 році онук Володимира Мономаха Андрій Боголюбський напав на Київ,спалив усе місто,вигубив людей,пограбував церкви і втік на Клязьму.( Орді,що дісталася до Києва у1240-му, майже нічого не залишилося. Розлючені за те татари вщент випалили щойно відбудоване після Андрійова «похода» місто). А минулого року під час кримських подій не будь-хто, а відома українська комсомолка Валентина Матвієнко поставила свій підпис на дозволі Ради Федераціі Росії щодо застосування російських збройних сил у Криму. Як бачиш, належність до української нації, як , між іншим, і вміння розмовляти виключно українською, не є запорукою патріотизму!

Від часів Київської Русі і до тепер знаходяться «пионери», які під час, коли ворог на порозі, починають вишукувати ворогів там, де їх нема і бути не може. Сталін, коли почалася війна, повернув з таборів репресованих , як ворогів народу,військових генералів, яких на щастя для нього і всієї країни не встигли стратити. Сьогодні Петро Порошенко теж повернув у військо фахівців, що були піддані люстрації.

Я, доглядаючи літню хвору матусю, єдине, що можу – то відкрито під власним ім’ям висловити своє негативне ставлення до злодіїв, які несуть смерть та сльози в кожен український дім: і той, що у Прикарпатті, і той, що на Донбасі. Ти ж, маленький «пионере», жбурляєш в мене камінням. То хто з нас більший ворог власній державі? Для того, щоб те, про що ти пишеш, було правдою, ти мав би бути свідком того і брати в тому участь, але тоді і ти такий, якою мене виставляєш. Але насправді ти поширюєш інформацію, що її тобі сорока на хвості принесла. Тебе дивує, чому росіяни вірять дурні,що показують їх телеканали? І чим більша брехня, тим більше вони в неї вірять!!! То знай,що ти сьогодні є найбільшим посібником україножерів, таким собі українським Кісільовим, оскільки замість того, щоб боронити рідну землю, сидиш в інтернеті, заховавшись за прізвиськом, і формуєш демченковикривлену уяву людей про тих, хто в міру своїх можливостей щось робить для своєї країни.

Давай, «пионере», викривати справжніх злодіїв всередині країни і ставати пліч-о-пліч за неї перед обличчям зовнішнього ворога, який і мені, і тобі несе страждання і смерть. Знаєш, в чому сила американців? Гадаєш, у зброї? Ні. У них є таке гасло: « Моя країна не права, але це – МОЯ КРАЇНА!». Нам для перемоги потрібно відновити гасло, яке, за словами француза Ж.Шерера, написаними ним у 1776 році, разом із мечем передавалось батьками у спадок своїм дітям, як найбільша цінність. А гасло те таке: «ВОЛЯ, АБО СМЕРТЬ!» Для початку, у той час, коли наші хлопці дивляться кожного дня в обличчя смерті, знайди в собі сміливість хоча б висловлювати власні думки під власним ім’ям.

31січня 2015 року, Ірина Демченко

 Комментарии (10)

 

 1. игорь пишет:

  Ну и чё набросились на “пионера”?Статья ,конечно ни о чём ,ещё “умнее” предыдущих .Хотя в настоящее время , для “прогиба” как раз и надо лишний раз про поносить Россию,”вернутся” назад в историю (обязательно в Запорожскую Сечь) и ещё вспомнить целую дюжину имён (желательно с Украинскими фамилиями),эта статья типа публичный ответ на обидный ,для автора комментарий (самолюбие задето).Да ещё и призывает “обидчика” , яко бы “боронити рідну землю , а не сидіти в інтернеті”.”Боронить” надо было тогда ,когда такие , как Вы И.И. в креслах мэра сидели.Нагибали народ,потом довели,а теперь на смерть толкаете ! Жаль ребят,которые гибнут , но гибнут они не за ваши жопы и кресла . И на хрена нам знать “у чому сила американців”?«Свобода или смерть» («Воля або смерть») — лозунг анархистов Гражданской войны, а именно — отрядов Нестора Махно.

 2. Пионер пишет:

  Борису.Боря,а як Ваше прiзвище?Ви ж не “сховались” маю надiю?Чи Вашу пельку теж необхiдно заткнути,з Ваших же слiв?

 3. Пионер пишет:

  Iрино Iванiвно,так Вы ссавець?(сяйнула здогадка).
  Кров наших хлопцiв проливають як раз такi як Ви.Котрi туди наших хлопцiв вiдправидли як скотину.А потiм ллють крокодилячi фальшивi сльози напоказ на похоронах.А в iнших мiсцях войовниче волають “бий,рiж,стрiляй даунбасiв”.Лише за те що вони там живуть.
  Я може й “бездельник”.Це не злочин.
  А от Ви за тi злочини що за Вами..будете вiдповiдати.Дайте час

 4. irina пишет:

  Ирина Ивановна, не объясняйтесь с “пионэрами”.
  Они по молодости еще и упрямы, как ослы. Они еще не наступили 100 раз на грабли.
  И не знают, что на самом деле :”Никогда не говори “никогда”

 5. Борис пишет:

  повністю згоден з коменарем ірини іванівни! Пора вже закрити пельку таким як “Піонер”. Годі поливати брудом інших, ховаючись за псевдонимами!

 6. ирина пишет:

  Для “пионера”: хутро савців має колір, а не окрас. Слово “окраса” в українській мові є,але зміст цього слова дещо інший. Здається, ти користуєшся словником української мови під редакцією І.Кириченка, виданого у 1948 році, де на догоду Сталіну змосковщили дві третини українських слів. Навіть за тих часів цей словник називали не “україно- російським” , а “російсько-російським”. Май повагу хоча б до себе -вивчи рідну мову.
  Из-за таких, как ты, сегодня в Украине льется кровь. Судя по тому, что у тебя есть время на комментарии к тому,что ты отказываешься читать, ты – не пионер, а страдающий от избытка свободного времени бездельник.
  Ирина Демченко.

 7. житель пишет:

  Не хочешь – не читай! А мне и другим интересно!

 8. 1 пишет:

  Сколько можно печатать этот бред? Понятно пенсионер, делать нечего. Ну кому это интересно?

 9. Пионер пишет:

  А ще про “краски”.Фарби то на паркан.А як наприклад “окрас тварин” то воно окрас.Перед тим як вчити iнших навчiть себе насамперед.Шановна “вчителько”

 10. Пионер пишет:

  Оо.Тепер порцiя маячнi в мою адресу?Доповiдаю.”Пионер” тому що буква “И” а не “I”.Я ж Вас,панi,Iрина не допитуюсь чому Ви не “Орина”?
  За оцi “iсторичнi”уроки вельми дякую.Навiть читати цей бруд не буду.
  А справжнiй ворог держави це такi як панi Iрина.Тому що брехня це самий жорстокий прояв ворожостi.А Ви брехнею оперували завжди як майстриня.
  Я викриваю ворогiв як можу.Але не видуманих з-за кордону.А наших.Киян провладних.Та таких як Ви.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: