З апаратної наради: чому в Охтирці нечищені тротуари?

6 февраля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 23 коммент. | №5(984)

Ранок, 2 лютого. По всій вулиці Леніна вздовж обочини видніється ціла вервечка пішоходів, які обирають не зовсім безпечне, але зручніше для руху пересування. І хоч водії чортихаються і обурливо сигналять, обминаючи на слизькій трасі небажаних учасників дорожнього руху, люди вперто не, а хотять іти попід дворами по так званому тротуару. Бо рідко де він був прочищений від снігу і після дощу являв собою чавкаючу суміш мокрого снігу і бруду. Крім того, треба ще й остерігатись звисаючих з дахів бурульок. Правилами благоустрою міста прописаний обов’язок кожного власника домоволодіння прибирати прилеглу до двору територію, в тому числі своєчасно чистити сніг і збивати бурульки. Але виконувати правила спішать не всі.

Не краща ситуація і в центрі міста. На продовольчому ринку, наприклад, одразу видно, хто як відноситься до роботи: одні сніг до тротуарної плитки відчищають, щоб покупцеві зручно було підходити до прилавка, інші чекають, поки його люди втопчуть. У цивілізованому суспільстві таких би відкрито ігнорували і нічого не купували, аби навчити взаємоповаги.

Те ж саме відбувається і вздовж торгівельно-банкових рядів по вул. Жовтневій, Батюка, пров.Харківському і Ярославського. Вже на кількох понеділкових апаратних нарадах міський голова Ігор Алєксєєв дає протокольне доручення управлінню ЖКГ та інспекції з благоустрою врешті-решт примусити власників та орендарів цих приміщень наводити лад на прилеглій території. Нарада 2 лютого теж не була виключенням:

М.ПокровскийМ.ПОКРОВСЬКИЙ, в.о. начальника управління ЖКГ:

- З кожним із власників магазинів, банків, ломбардів, аптек у центральній частині міста ми провели бесіди, направили листи. Одні ставляться з розумінням і прибирають сніг, інші відверто ігнорують.

І.АЛЄКСЄЄВ:

- А ви не знаєте, що робити? Машину снігу загрузіть і висипте їм під поріг… Скільки адмінпротоколів склали?

М.ПОКРОВСЬКИЙ:

- Люди, які згідно з рішенням виконкому мають право накладати адміністративні штрафи, знаходяться на лікарняному. Тому за цей період адмінпротоколи не складалися. Але робота ведеться.

Алєксєєв І.АЛЄКСЄЄВ:

- Забудьте такі вислови, як «робота ведеться», бо якщо ви отримуєте зарплату, значить повинні працювати і отримувати конкретний результат.

Конкретних результатів знову будемо чекати до наступного понеділка. Коли ж, врешті, увірветься терпець у нашої міської влади?

КозаченкоУ ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ

До редакції прийшла обурена пенсіонерка Жанна Дмитрівна КОЗАЧЕНКО з риторичним питанням «Де в Охтирці тротуари?»

- Я сьогодні ходила в магазин по хліб. Тротуаром на початку вулиці Жовтневої неможливо пройти: стоїть вода по кісточки. Чоботи промокли наскрізь. Та ще й зважила хлібину, а вона набагато легша, ніж повинна бути згідно з етикеткою. Нікому нічого не потрібно в цьому місті, піду до Алєксєєва на прийом і все йому скажу, що думаю!

 Комментарии (23)

 

  1. SovetNIK пишет:

    А Демченко это интересный вариант!)))

  2. ВАСИЛИЙ пишет:

    А вы оказывается та сама бискуская, которая сливает всю инфу в инет:((((((

  3. Инна Юрьевна пишет:

    Ув. Василий, Вы наверное, очень озабоченая личность, что так вникаете в личную жизнь сотрудников УЖКХ. В святом писании говорится: прежде чем что-то сказать – подумай, а если подумал – то можешь и не сказать. Но на блаженных и убогих даже Всевышний не обижается. Не буду и я. Бог Вам судья!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: