З апаратної наради: Покровський не хоче скандалів

12 февраля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 8 коммент. | №6(985)

І знову на черговій апаратній нараді при міському голові Ігорі АЛЄКСЄЄВІ мова зайшла про чищення тротуарів на центральних вулицях міста з в.о. начальника управління УЖКГ Миколою ПОКРОВСЬКИМ.

М.ПокровскийМ.ПОКРОВСЬКИЙ:

- У порівнянні з попереднім тижнем ситуація поліпшилася. Рейди були проведені, власники магазинів, банків, офісів попереджені про необхідність своєчасного очищення тротуарів. Адміністративні протоколи не складалися з метою уникнення конфліктних ситуацій.

І.АЛЄКСЄЄВ (іронічно):

Алєксєєв- Дійсно, навіщо вам конфліктувати з підприємцями? А те, що населення невдоволене роботою комунальних служб, нагнітається соціальна напруга? Лід як лежав, так і лежить! Я вже на третій апаратній нараді наголошую, що треба вживати дієвих заходів, а не просто поговорити! Все управління ЖКГ має право накладати штрафи за порушення правил благоустрою, причому немалі – 1700 гривень. І прилеглі території за всіма орендарями і власниками об’єктів закріплені. Чого ще не вистачає? Конкретні результати обіцяли показати вже до кінця дня.

А ми разом з вами знову почекаємо до наступного понеділка, бо ще й про бурульки треба нагадати. (До речі, перший діалог з в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Миколою ПОКРОВСЬКИМ читайте в №5 від 5 лютого).

 

 Комментарии (8)

 

 1. Характерник пишет:

  Он не хочет скандалов, он на них – НАРЫВАЕТСЯ во всех направлениях. Толян Басов гораздо порядочнее и честнее этого непонятного чела. Этот прыщик ещё и людей обижает, которые умнее его во сто крат. Роксолане респект и уважуха!

 2. 999 пишет:

  Так в УЖКГ і Покровський і Толик Басов начальники? Шото ничого не пойму. Согодні тож у городі утром така ситуація. Деякі участки як ниткою поотмеряли. там чисто там дальше льйод. Не х…на не делают. Покрову с лопаой на участки и на дороги де не роблять нічо. Ато пригрівся в кабінеті ПЕШЕХОД прав

 3. Пешеход пишет:

  Гнать такого начальника ЖКХ в шею и “бурулькой” по лбу раз с обязанностями не справляется.Неужели некого назначить кроме этого клоуна!?

 4. житель пишет:

  После репортажа дорогу хорошо посыпали!

 5. Доброжелатель пишет:

  За вул. Шевченка згоден цілком, там упродовж двох діб був спавжній каток – на ковзанах зручніше було б проїхати ту вулицю .

 6. 12345 пишет:

  А зачем штрафовать? Пускай заплатят за ремонт автомобиля.

 7. житель пишет:

  Нет, штрафовать нужно Покровского как начальника ЖКХ и Басова, который должен вовремя посыпать дороги! Где протоколы о штрафах?

 8. Водій пишет:

  Дійсно, штрафувати потрібно тільки підприємців. А хто відшкодує втрати водія який на ожеледиці на непосипаній дорозі сьогодня розбив своє авто коли повертав з вулиці Шевченка на Гастело. Може і цей відрізок дороги повинні були почистити або посипати підприємці наприклад заправка або магазин “Горлиця”?

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: