Охтирська ОДПІ

16 февраля 2015 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

Шановні платники податків!

Охтирська ОДПІ повідомляє, що з 9 лютого 2015 року змінено рахунки по сплати податків. Рахунки по сплаті єдиного соціального внеску залишились без змін.

Нові рахунки розміщені на веб-сайті управління економіки та інвестиційної політики Охтирської міської ради та у Центрі обслуговування платників Охтирської ОДПІ

Реалізація паливно-мастильних матеріалів в роздріб оподатковується за ставкою 5 відсотків

Акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, зокрема нафтопродуктів, насамперед бензину та дизельного пального, біодизелю, скрапленого газу та моторного палива сплачується до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу.

Отож, платники акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів не пізніше 20 лютого 2015 року повинні подати декларацію до органу ДФС, на території обслуговування якого знаходиться пункт продажу підакцизних товарів.

Звертаємо увагу, що базою оподаткування акцизним податком з роздрібного продажу підакцизних товарів –це вартість (з ПДВ) реалізованих через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів, а дата виникнення податкових зобов’язань – це дата здійснення розрахункової операції. Подання декларації з акцизного податку – підстава для автоматичної реєстрації платником акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Охтирська ОДПІ наголошує: форма декларації акцизного податку, а також порядок її заповнення і подання затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015р. №14.

Нагадаємо, що 28 грудня 2014 року Верховна Рада України ухвалила ЗУ №71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», яким запроваджується новий місцевий податок – акцизний податок з реалізації підакцизних товарів.

Подання таблиці 5 додатку 4 з віту з ЄСВ вважається повідомленням про прийняття на роботу найманого працівника

Охтирська ОДПІ звертає увагу роботодавців, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу. Окрім того, працедавець зобов’язаний повідомити про прийняття на роботу працівника в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Оскільки такий порядок наразі відсутній, то заповнення таблиці 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 , до прийняття відповідного порядку, вважається «повідомленням» про прийняття на роботу працівника.

Таблиця 5 додатку 4 звіту з ЄСВ подається у складі обов’язкової звітності за календарний місяць до територіальних органів фіскальної служби за основним місцем обліку платника з зазначенням трудових відносин з прийнятими працівниками. При цьому, окремо при кожному прийнятті працівника на роботу, титульний аркуш з таблицею 5 додатка 4 до Порядку не подається.

Разом з тим повідомляємо, що Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомого, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів за січень 2015 року подається відповідно до Порядку.

Строки подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску – не пізніше 20 лютого.

З даним роз’ясненням можливо ознайомитися у листі ДФС України від 29.01.15 № 2627/7/99-99-03-01-17 "Про організацію роботи"

Кампанія декларування доходів – 2015 в Охтирці набирає оберти.

Протягом січня поточного року громадянами м. Охтирка та Охтирського району подано 51 декларація про майновий стан та доходи, задекларовано доходу в розмірі 3223 тис. грн., задекларовано податку на доходи фізичних осіб до сплати в сумі 158,8 тис. грн..

До бюджету вже надійшло з задекларованих зобов’язань 13 тис. грн. від 6 осіб. Про це повідомила голова комісії з реорганізації Охтирської ОДПІ, в.о. начальника інспекції Наталія Окрайченко під час наради.

Вона також зауважила, що найбільша кількість декларацій подано за отримання доходу у вигляді спадщини – 23, задекларовано податку на доходи фізичних осіб – 938 тис. грн.; 19 громадян задекларували доходи від продажу нерухомого майна, задекларовано 32,8 тис. грн.; від оренди нерухомого майна задекларована сума 30,96 тис. грн. двома громадянами та 4 особи задекларували 0,6 тис. грн. доходів від надання паїв в оренду.

Нагадую, що деклараційна кампанія у розпалі!

Для зручності подання декларацій Охтирська ОДПІ продовжує режим роботи, а саме: вівторок та четвер з 9.00 до 20.00, у суботу – з 9.00 до 16.00. Ми чекаємо на кожного, хто бажає виконати свій громадський обов‘язок!

Біля 3 тисяч громадян звернулось до Охтирської ОДПІ на протязі січня для надання допомоги

З початку року 2930 громадян звернулося до Охтирської ОДПІ з питань консультацій з податкового та митного законодавства, єдиного соціального внеску та отримання адміністративних послуг, в т.ч. до Центру обслуговування Охтирської ОДПІ – 1640 громадян.

Найчастіше громадяни звертаються до центру обслуговування з метою видачі їм реєстраційного номера облікової картки платника податків. Така послуга протягом січня поточного року була надана 402 фізичним особам. Також значна кількість послуг стосується реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 74 та отримання витягу з реєстру платників єдиного податку. – 70 .

Нагадуємо, що для отримання додаткової інформації, консультацій, а також надання пропозицій щодо покращення роботи Центру, платники, які обслуговуються на території Охтирської ОДПІ можуть звертатись за адресою: м. Охтирска, вул.. Снайпера,3 або за тел..3-14-17.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: