Служба 101 повідомляє: у пастці вогню

20 февраля 2015 | ПОДІЇ | 2 коммент. | №7(986)

З початку нового року в Охтирському районі було зафіксовано три випадки смерті під час пожежі. 5 січня в с. Високе через несправність газового котла витік мазут, у результаті чого відбулася пожежа, господар загинув на місці. Минулого тижня в с. Куземин загинула літня жінка, яка постраждала від необережного поводження з вогнем.

Того ж тижня, 13 лютого в с. Грунь 77-річний чоловік курив в ліжку, не помітив, як задиміла ковдра. Людина задихнулася від чадного газу. За аналогічний період в минулому році в Охтирському районі загинула одна людина, у цьому – три, це свідчить про необережне поводження з вогнем та необачність населення.

Корабельський15 лютого за адресою м. Охтирка, пр. Ілліча сталася пожежа, причина – замкнення електропроводки. Літню жінку врятували пожежники.

«Причиною пожеж у зимовий період стає недотримання правил експлуатації нагрівальних електроприладів та опалювальних котлів. Хочеться звернути увагу громадян на дотримання правил протипожежної безпеки, не залишати дітей наодинці з сірниками. Мешканцям приватного сектора слід слідкувати за станом котлів, адже саме вони найчастіше стають причиною пожежі. Не перевантажуйте електромережу, не залишайте ввімкнені електроприлади без потреб. Не слід забувати про елементарні правила безпеки, вони можуть коштувати Вам життя.

Пам’ятайте, пожежу краще попередити, ніж загасити» – начальник третього державно-пожежного рятувального загону територіального управління МНС України в Сумській області Михайло КОРАБЕЛЬСЬКИЙ.

 Комментарии (2)

 

  1. АГА пишет:

    мазут был не в котле, а залит в систему обогрева вместо воды…

  2. Гость пишет:

    Зачем писать, если в этом не разбираешься!Примерно “услышал звон, но не знаю где он”. В газовых котлах мазут не используется, соответственно вытечь оттуда никак не мог. Не верится, что начальник отряда этого не знает! Соответственно напрашивается вывод – корреспондент писавший статью не вникает в проблему, а так лишь бы написать. И как после этого можно доверять информации из “Роксоланы”? Будьте добры прежде чем подавать информацию, хотя бы элементарно ознакомьтесь с проблемой, а потом делайте типа “сенсации”.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: