Стало відомо,що…

20 февраля 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №7(986)

…ГРОМАДА ОБГОВОРИЛА

У п’ятницю, 6 лютого, відбулося громадське обговорення питання: як назвати вулицю і прилеглі до неї провулки в масиві, що виділений міською радою для учасників АТО. У проекті заплановано 120 садиб, розміщених на одній вулиці та 6 провулках. Для продовження оформлення технічної документації необхідно присвоїти поштові адреси ділянкам, тому запросили громаду, щоб вислухати пропозиції та врахувати побажання.

У залі тривала дискусія як же краще назвати провулки, тому провели рейтингове голосування за всі запропоновані варіанти, а потім обирали кращі з запропонованих.

Шляхом обговорення попередньо обрали назви: вул. Героїв, пр. Патріотів, Захисників, Волонтерів, Добровольців, Свободи, Сімейний. Утрималися від пропозиції називати іменами загиблих воїнів, адже побоюються, що це негативно вплине на людей, які там житимуть. Рішення громади буде обговорено на засіданні виконкому, а остаточно – на сесії міської ради. Наразі триває процес не лише найменування нових вулиць, а й перейменування існуючих. До 5 березня можна подати свої пропозиції в міську раду.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: