Така охорона здоров`я: халатність чи просто знущання

20 февраля 2015 | ЗДОРОВ'Я | 25 коммент. | №7(986)

Мене весь час бентежить питання,чому всі лікарі навчаються в одних університетах,а у нас в Охтирці знайти гарного лікаря не можна? Зараз я говорю про лікарів-гінекологів. Я не раз за своє життя чула історії про їхню недбалість на прикладі своїх знайомих та подруг, але те, що сталося зі мною, змусило мене написати цю статтю.

Я чекала цю вагітність довгих 6 років. Весь час їздила по лікарнях,щось намагалися мені лікувати, перевіряти,знайти причини. І тут на Новий рік нам з чоловіком подарунок – я вагітна!!! Раділи ми з чоловіком та вся наша родина. Все йшло добре.

Але одного вечора в мене почалася кровотеча. Ми відразу поїхали до лікарні в надії, що почнуть спиняти кровотечу і все ще буде добре. Надія помирає остання. Але мені відразу сказали готуватися до «чистки». Без огляду мене, без УЗД, відразу на чистку. А що УЗД ж у них по вихідних не працює, тому вони діагнози встановлюють «на глаз», вони ж великі спеціалісти. Те, що я благала їх хоч щось зробити, не бралося до уваги. Одна відповідь – термін вагітності малий, уже рятувати нічого (знову ж таки «на глаз»). Перед процедурою вони звичайно взяли з мене добровільно-примусовий внесок, причому цей внесок у всіх різний, в залежності від процедури, яку з тобою проводитимуть. Але мова зараз не про це. Після цього я пролежала в них ще 5 днів, за цей час знову мене ніхто не перевіряв ні на УЗД, ні на оглядовому кріслі.

Після виписки я почувала себе не зовсім добре, ознаки вагітності у мене ніде не ділись, але я все це списувала на гормональні зміни в організми, так як мені назначили протизаплідні пігулки. Але яке ж було здивування, коли я поїхала в Суми на перевірку, моє і лікаря. Моя вагітність не тільки ніде не ділась, але ще й збільшилась на 2 тижні. …ШОК…це не сказати нічого. На УЗД підтвердилося, що після «лікування» наших місцевих лікарів моя вагітність ще розвивалась 2 тижні. Але із-зі того лікування що мені проводили наші горе-лікарі, вагітність все ж уже зберігати було пізно. І знову я все пережила спочатку. Таке відчуття, що втратила вагітність вдруге. Я не хочу зараз писати про свій фізичний та психологічний стан, я думаю всі зрозуміють. У мене лише одне питання, ЧОМУ ТАКА ХАЛАТНІСТЬ???!!!

Кожен лікар-гінеколог повинен за будь-яку ціну намагатися зберегти вагітність, а нашим легше вишкрябати все, ніж напрягти мізки і спробувати врятувати дитятко. Це ж треба думать… Хочу зазначити, що мене «лікували» не молоді лікарі, а лікар з великим стажем роботи. Не розумію, як так можна ставитись до своїх обов’язків, не боячись гріха. Вона ж теж жінка… вона ж знає сама, що таке стати мамою. Не розумію. І це ж не поодинокий випадок лікарської недбалості в нашому гінекологічному відділенні. Чому нічого не змінюється?

Навіщо я це все написала? А для того, щоб застерегти наших жінок від такого лікування. А ще, мабуть для того, що можливо цю статтю прочитає та людина, яка позбавила мене довгожданого материнства. Навряд чи вона згадає мене, бо вони так лікують часто, просто хай прочитає та замислиться. Все в цьому житті повертається бумерангом, причому іноді його повернення буває в кілька разів сильним, а іноді за гріхи батьків розплачуються їхні діти. І одного разу у Вашому житті, шановна лікарко, обов’язково з’явиться людина, яка поступить з вами так же, як ви одного разу поступили з кимось, а ви здивуєтесь «За що? Та як ви смієте, зі мною так не можна»!. Ще й як можна, якщо вам можна, то чому іншим не можна!

«Вдячна пацієнтка»

ЯКІ БУДУТЬ НАСЛІДКИ?

П.ЗбаражськийЛист коментує головний лікар КЗ «Охтирська ЦРЛ» Петро Петрович ЗБАРАЖСЬКИЙ:

«Якби я був за професією лікарем-гінекологом, я пішов би працювати сам у це відділення, яке уже протягом багатьох років, ніде правди діти, являється проблематичним. Мало того, що маса нарікань на грубість, так ще й непрофесіоналізм проявляється.

Якби я міг, я б сьогодні звільнив би весь колектив повністю і замінив би іншими людьми – чуйнішими, відповідальнішими, добрішими. Тільки де їх взяти? Ніхто не хоче працювати в комунальній лікарні на невисоку зарплату і без соціальних гарантій, без забезпечення житлом.

Однак як би не було, мені глибоко образливо за наших медиків, які дозволяють собі подібну халатність і байдужість до пацієнтів. Дай Боже, щоб у жінки, яка оприлюднила свою біль, все налагодилося із здоров’ям і вона народила малюка, була щасливою в колі своєї сім’ї.

Що стосується наших співробітників, то я відразу підписав наказ про звільнення завідуючої гінекологічним відділенням ЗУБКО Ольги. Надалі виконуватиме обов’язки завідуючої Наталія ХОРОШУН».

 Комментарии (25)

 

 1. татьяна пишет:

  да,первая беременность у меня закончилась самопроизвольным выкидышем на сроке 7 недель.через 4 месяца я забеременела и родила девочку.ничего страшного.это жизнь.да,по типу кровотечения опытный врач может определить шанс на сохранение беременности.когда выделения скудные и мажущие-шансы есть,когда обильные,со сгустками-не стоит и трудов.и еще,даже опытнейший врач не может произвести идеально аборт,потому что неизвестно без узи,в каком именно месте тела матки расположился эмбрион.так что то что беременность продолжалась тоже нет ничего сверхестественного.все будет хорошо)))хочется добавить-по закону об оказанию мед.помощи вы были вправе отказаться от госпитализации,поменять лечащего врача.никто вас не тащил насильно на процедуры.уверены-отстаивайте свое мнение.

 2. вдячна пацієнтка пишет:

  Тетяна, можливо природа і позбавляється від “бракових”.Але мова йде про те,шо лікар без попереднього огляду зробила чистку.Та ще й зробила так що вагітність ще 2 тижні розвивалася й далі. Ви хочете сказати,що зародок був слабий? Коли чистили вагітність була 4 нед, а потім розвилась до 6. І ви говорите,мені про природний відбір,мені,людині яка чекала цю вагітність 6 років??????????? Ви втрачали дітей? Да Бог щоб з вами такого не сталося і потім вам ніхто не сказав що це був природний відбір.

 3. татьяна пишет:

  Зубко Ольга Владимировна -высококвалифицированный специалист.больше 15 лет она мой врач гинеколог.чуткая,внимательная,в курсе всех новейших достижений медицины.и почему так огульно хаять все родильное отделение?да и опыту и гению Кузнецовой молодым докторам еще учиться и учится.а что работают “пенсионеры” -так не сильно то зарплата доктора районной больнички привлекает выпускников ВУЗов.вот и стремятся уехать в города побольше,где и размер “благодарности от пациентов” побольше.теперь по поводу коруппции.живой пример-УЗИ в женской консультации.ни тебе чека,ничего.говорят,докторица -узист и квартиру недавно себе купила.ну,врут,наверное))теперь вот фраза-каждый доктор -гинеколог обязан сохранить беременность.согласно статистике на маленьких сроках природа сама избавляется от “бракованных” зародышей.до 20% беременностей заканчиваются самопроизвольным выкидышем .да,можно пойти наперекор природе и Богу,но будет ли счастье?так что главное,помнить:все,что ни делается,делается к лучшему.

 4. Кристина пишет:

  Отвечаю Людмила..Так как Вы сказали то, что не проживаете в этом городе и ВООБЩЕ не осведомлены в ситуации объясняю, я житель города Ахтырка и полностю владею информацией правдивой и всё что ранее писала, ПРАВДА. Город у нас маленький, персонал, пациенты, всем рот не закроешь вот поэтому и увольнение врача это самое лёгкое наказание!!!!

 5. вдячна пацієнтка пишет:

  Людмила,з якого дива я повинна надавати вам якісь документи.? Ви мені можете чимось допомогти? Поверните мені вагітність?Якого числа я лежала в лікарні і що мені там робили перевіряв Збаражський,а чому я на весь інтернет повинна писати свої дані? Я навіть в газеті не писала цього,не тому що це наклеп,а тому що не хочу щоб про мої проблеми знали сусіди та колеги. Які коментарі ви мені можете надати? Ви гадаєте,що я не розумію що мені робили ,які процедури, чи не не розумію коли на УЗІ говорять вагітність. Які коментарі.???? Я розумію що мождиво ви гарно відноситесь до О.В., ну у вас взагалі є душа,жіноча душа, що ви до мене з такими претензіями, та ще якщо ви лікар-гінеколог.?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: