Охтирська ОДПІ

23 февраля 2015 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

На семінарі з майбутніми платниками податків В Охтирському міжрайонному центрі зайнятості – про зміни у Податковому законодавстві .

Про зміни до форми податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма 1ДФ) та Порядку його заповнення і подання податковими агентами, які затверджені наказом Мінфіну від 13.01.2015р № 4 йшлося на семінарі з платниками податків, якій відбувся в Охтирському міськрайонному центрі зайнятості з майбутніми підприємцями, за участі працівників Охтирської ОДПІ.

Особлива увага зверталась на зміни у Податковому Кодексі,які набули чинності з 01.01.2015 року., взагалі з податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, сплати військового збору.

Окремо зупинились на питанні проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році. Було звернуто увагу, що з 1 січня поточного року розпочато кампанія декларування -2015 та нагадано, що податкова декларація про майновий стан і доходи, подається до 1 травня поточного року до податкової інспекції за місцем реєстрації

Наприкінці семінару ,було звернуто увагу присутніх що на головних сторінках веб-порталу ДФС України та ГУ ДФС у Сумській області створено банер "Податкові зміни 2015", за допомогою якого можна дізнатися про всі новації податковому законодавстві. .

До уваги платників акцизного податку!

На офіційному сайті ДФС України розміщено новлене програмне забезпечення для подання Декларації акцизного податку в електронному вигляді за адресою: Головна/Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність /Програмне забезпечення/ ОПЗ-програмне забезпечення по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДПС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку.

Також повідомляємо, що у зв’язку з набранням чинності нової форми Декларації акцизного податку (наказ МФУ від 23.01.2015 №14), а також доопрацюванням на даний час програмного забезпечення, на сьогодні готується роз’яснення щодо незастосування до платників акцизного податку штрафних санкцій за несвоєчасне подання та/або подання не за формою Декларації за січень 2015 року.

Граничний строк для подання податкових декларацій подовжено до 24 лютого 2015 року включно

Шановні платники!

Повідомляємо, що технічні проблеми, пов`язані з затримкою прийняття звітності каналами електронної пошти Державної фіскальної служби України, вирішено 19.02.2015 о 19-й годині.

Звітність, подана 20 числа поточного місяця, приймається в штатному режимі.

При цьому зазначаємо, що звіти подані до ДФС 17,18 та 19 лютого 2015 року будуть прийняті 20 лютого 2015 року.

Враховуючи відсутність можливості у платника податків подати у граничний строк податкові декларації у зв’язку із технічними проблемами, які мали місце 17-19 лютого 2015 року, граничний строк для подання податкових декларацій подовжено до 24 лютого 2015 року включно відповідно до положень Порядку застосування норм пунктів 102.6 – 102.7 статті 102 Податкового кодексу України, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 № 1044, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 січня 2011 р. за N 84/18822.

14 декларацій про майновий стан і доходи – результат зустрічі охтирських податківців з Грунською громадою.

Днями відбулась зустріч працівників Охтирської об’єднаної державної податкової інспекції з громадою Грунської сільської ради з роз’яснення норм Податкового кодексу України щодо особливостей декларування доходів громадян, отриманих протягом 2014 року.

В зустрічі взяли участь фахівці управління доходів і зборів з фізичних осіб. Податківці зупинились на основних положеннях Податкового кодексу, розповіли платникам про порядок декларування доходів громадян, про коло осіб і види доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню. зазначили, що на допомогу платникам податків у Центрі обслуговування платників податків Охтирської ОДПІ оформлені тематичні стенди, на яких розміщені зразки заповнення декларацій, а також відповіді на актуальні запитання щодо декларування доходів громадян , з якими звертаються найчастіше. Було акцентовано увагу на той факт, що згідно норм Кодексу останнім днем подання декларації у 2015 році вважається 30 квітня.

Окремо зупинились на порядку реалізації права громадян на податкову знижку по податку на доходи фізичних осіб, зокрема, в частині витрат на навчання, процентів за іпотечним кредитом, у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів, що належать платнику податків, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива. Звернули увагу присутніх на соціальну складову декларувальної кампанії, зазначивши, що декларування доходів громадян – це загально європейський тренд. Свідоме декларування своїх доходів та сплата податків українцями – вірний шлях до побудови європейського суспільства.

І як результат даної зустрічі – 14 поданих декларацій про доходи, отримані протягом 2014 року, від вирощування сільськогосподарської продукції на земельних паях та у вигляді спадщини.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: