На сесії міськради

26 февраля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №8(987)

23 ПИТАННЯ ЗА 2 ГОДИНИ

24 лютого відбулася 64-та сесія міської ради VI скликання. Депутатів цього разу було не густо, але для кворуму вистачило. Рішення приймалися чітко і злагоджено, адже, як пояснив міський голова Ігор Алєксєєв, цьому передувало ретельне обговорення в постійних депутатських комісіях.

На розгляд було винесено 23 питання, депутати заслухали інформацію міжрайонного прокурора Юлії Слабунової про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на відповідній території, та звіт начальника Охтирської ДПІ Наталії Окрайченко щодо забезпечення у 2014 році надходження до бюджету міста. Згідно із затвердженою Програмою мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2015-17 роки для вирішення комплексу завдань виділяється з бюджету міста 200 тисяч гривень.

При внесенні змін до бюджету міста депутати перерозподілили видатки, зокрема, збільшили на 364500 грн. кошти для забезпечення харчування учнів 1-4 класів, а також учнів, батьки яких є учасниками АТО, та дітей-переселенців. Для забезпечення оплати за природний газ для Вічного вогню виділено 38 тис. грн. Для придбання засобів обліку витрат та регулювання споживання теплової енергії в багатоповерхових будинках видатки збільшено на 99900 грн. Після процедури подання міського голови та результатів громадських слухань було прийнято рішення про присвоєння в новому кварталі житлової забудови назв вулиць і провулків: Патріотів, Захисників, Волонтерів, Добровольців, Свободи, Сімейний відповідно до схеми розміщення земельних ділянок.

Депутати знову повернулися до рішення від 29.05.2012 року про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади будівлі по вул.Яросласького,4 – колишнього гуртожитку заводу «Нафтопроммаш» . Для цього оновили склад комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитку, яку очолив голова комісії з питань комунальної власності та ЖКГ Федір Кісєлар.

Сесія не прийняла рішення про фінансування проміжних виборів депутата міськради в одномандатному мажоритарному округу №5 замість вибулої Ольги Руднікової. Депутати порахували, що 70 тис. грн., які необхідні на ці вибори, зможуть використати з більшою користю. Директором комунального підприємства Телерадіокомпанія «Охтирка» (проводове радіо) призначена Світлана Терешкова. Крім того, депутати затвердили пакет земельних питань.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: