Охтирська ОДПІ

26 февраля 2015 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

Охтирська ОДПІ проти шахраїв.

Останнім часом на території Охтирки та Охтирського району мають місце непоодинокі випадки шахрайських дій з боку невідомих осіб, які вимагають з надуманих підстав від імені керівництва Охтирської ОДПІ грошові кошти. Останні дзвоники шахраїв були з телефону 0989938190.

Керівництво Охтирської ОДПІ офіційно повідомляє, що до зазначених фактів не має ніякого відношення. Але, подібні дії дискредитують органи податкової служби в цілому, створюють негативну уяву серед громадян про роботу Охтирської ОДПІ.

Шановні платники податків, не дайте себе ошукати шахраям, не відповідайте на погрози з боку уявних податківців! У разі виникнення зазначених обставин негайно телефонуйте до Охтирської ОДПІ за номерами 3-11-69; 3-13-03 та звертайтесь до Охтирського МВ УМВС України у Сумській області.

Заступник голови комісії з реорганізації

Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області,

Заступник начальника Охтирської ОДПІ П.О.Сафронов

Довідку про реєстрацію РРО для отримання ліцензії податкова інспекція не вимагає

ДФС не буде вимагати для отримання ліценції на роздрібну торгівлю алкогольними напоями довідку органу ДФС про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться в місці торгівлі.

Документи для отримання ліцензії до Центру обслуговування платників подаються в одному примірнику в копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа, або посадовою особою органу ліцензування. Заява про видачу ліцензії та документи подаються уповноваженою особою заявника або надсилаються рекомендованим листом.

У разі подання заяви про видачу ліцензії та доданих до неї документів особисто вони приймаються за описом, копія якого видається заявнику з відміткою про дату прийняття заяви й документів і підписом особи, яка їх прийняла.

Податковий кредит від нерезидента

Починаючи з 1 січня 2015 року, зазнала змін норма, яка визначає дату виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту при отриманні послуг від нерезидента на митній території України.

Так, при отриманні платником податку послуг від нерезидента на митній території України, платник податку отримує право на податковий кредит за такими операціями на дату складання ним податкової накладної за цими операціями, за умови її реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних та включенні до податкових зобов’язань звітного періоду.

При цьому податкові накладні, складені за такими операціями у січні 2015 року, у яких сума податку не перевищує 10 тис. грн., включаються до податкового кредиту незалежно від того, зареєстрована така податкова накладна в Єдиному реєстрі податкових накладних, чи ні

Затверджені нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

Державною фіскальною службою України затверджено нову редакцію Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС та нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису, що набудуть чинності 2 березня 2015 року.

Форми за попереднім зразком приймаються віддаленими пунктами реєстрації користувачів Акредитованого центру до 2 березня 2015 року. Нові форми реєстраційних документів можна завантажити за посиланням http://acskidd.gov.ua/r_kor.

Також повідомляємо, що у зв`язку з реорганізацією Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів та створенням Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, змінено найменування Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів на Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС та пройдено процедуру акредитації.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: