Що сестри роблять? – Шиють та співають. – А мати що? – Порють і плачуть… (народне прислів’я)

26 февраля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №8(987)

Це аналогія виробничих стосунків міського голови Ігоря Алєксєєва і в.о. начальника управління ЖКГ Миколи Покровського. Вже, мабуть, не менше чотирьох тижнів очільник міста не може добитися від свого підлеглого виконання прямих обов’язків. Щопонеділка апаратна нарада перетворюється на фарс: пан Микола розводить руками, бо у нього ті працівники, які мають інспектувати вулиці міста і складати адміністративні протоколи на порушників Правил благоустрою міста або знаходяться на лікарняному, або відмовляються їх виписувати взагалі. Розумієте, вони не бачать за що, скажімо, штрафувати власників магазинів. А міський голова ніяк не примусить комунальників робити свою роботу. Хоча далеко і не треба ходити, адже все видно неозброєним оком. В офісноторгівельному комплексі у колишньому адмінприміщенні швейної фабрики на першому поверсі облаштовані входи до шістьох торгових точок, в тому числі двох об’єктів з елементами громадського харчування.

ЖилаУрна для сміття є тільки біля дитячого магазину «Кроха». Співвласник магазину Михайло Васильович Жила постійно відчищає до асфальту сніг на прилеглій території, висаджує квіти на клумбочці і регулярно поливає їх.

Запитуємо у нього:

? Для чого Ви поставили урну біля свого магазину?

- Трапляється, що батьки, купивши іграшку, одразу дають її в руки дитині, а упаковку викидають в урну, виходячи з магазину.

? Але ж у Вашій урні зовсім інші упаковки – з-під чіпсів, кока-коли, горішків, сухариків…

- Люди купують їх у поряд розташованих «клабах», їм залишають виручку, а мені – сміття. Кілька разів на день я випорожнюю вміст урни у великий пакет для сміття і щоранку викидаю його в сміттєзбиральну машину.

? А не пробували закликати сусідів до порядку?

- Ні. З сусідами не хочу скандалити. Насправді, закликати до порядку повинні не сусіди, а працівники УЖКГ, і не тільки цих, а всіх власників магазинів, які біля дверей до своїх закладів зобов’язані поставити не картонні ящики для сміття, а відповідні до ассортименту ємності для сміття. І слідкувати, щоб воно не розліталося по всій навколишній території. Сніг уже розтанув, сміття повилазило. Тож треба почати з установки урн, і чим раніше, тим краще для благоустрою міста. Щоб міський голова не нарікав на чиюсь недисциплінованість. А то виходить, що комунальники живуть приспівуючи, а мерові хоч плач…

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: