ВІДСТАВКА

26 февраля 2015 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | 1 комментарий | №8(987)

С.ГавриленкоПРЕЗИДЕНТ ТАК ВИРІШИВ

Розпорядженням Президента України від 20 лютого 2015 року Сергій ГАВРИЛЕНКО звільнений з посади голови Охтирської райдержадміністрації. Чим не догодив, ми запитали безпосередньо Сергія Анатолійовича. Ви пропрацювали на цій посаді всього десять з половиною місяців. Здається, ніщо не віщувало Вам відставки.

- Чому так раптом?

- Мене на посаду призначав своїм указом виконуючий обов’язки Президента Олександр Турчинов. Якщо до влади приходить новий президент, всі попередні призначення стають під питанням: захоче новообраний президент залишити когось із старої команди, чи ні. Всі голови адміністрації пишуть заяви на звільнення і чекають, який вердикт щодо них винесе президент та губернатор також.

З 18 районів Сумської області така планова заміна голів РДА відбулася в 13-ти районах, в трьох районах голови РДА перепризначені заново, і ще у двох районах чекають рішення президента. Тому я вважаю, що на це потрібно було розраховувати, хоча радше погодився б на звільнення з якихось більш конкретних підстав. Ніяких особливих зауважень щодо виконання своїх обов’язків не було.

? Ви будете оскаржувати рішення Президента?

- Ні в якому разі. Президент знає, що робить і, певне, хоче бачити у підпорядкуванні більше людей своєї команди. Хоча і я теж підтримую його політику.

? Що Ви збираєтеся робити далі?

- Я збираюсь продовжувати свої починання у якості депутата районної ради, зокрема в гуманітарній сфері, вихованні молоді в дусі патріотизму.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Кримiнальна справа буде вiдкрита?Хто зна?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: