З ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ РАДИ

26 февраля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №8(987)

КІОСКИ ЛЯКАЮТЬ ДЕМОНТАЖЕМ

Пора «неляканих» кіосків завершилася. Принаймні, місцева влада почала демонструвати дієвість своїх слів. За останній час був розроблений і прийнятий Порядок розміщення тимчасових споруд (кіосків) для провадження підприємницької діяльності на території Охтирки. Відбулося засідання узгоджувальної комісії з питань вирішення земельних спорів. Розроблено також комплексну схему розміщення тимчасових споруд і їх архетипів. Спеціалісти відділу архітектури і містобудування проінвентаризували більше 40 самовільно встановлених кіосків. На 26 з них можуть бути оформлені документи, інші доведеться демонтувати. Власники тимчасових споруд, які підлягають знесенню, були попереджені про це заздалегідь, але ніхто ніяких заходів не вживав.

На останньому засіданні міськвиконкому було надано дозвіл на розміщення тимчасових споруд за адресами вул.Батюка 3-а (кіоск на розі вулиць Батюка і Чапаєва) та вул.Леніна 8-а (кіоск «Глобус»). Їх власники платитимуть орендну плату за земельну ділянку, за ними буде закріплена прилегла територія в плані благоустрою і прибирання. А ще знімається можливість будь-якого тиску на цих підприємців.

АлєксєєвСАМ СКАЗАВ:

«Ми терпляче чекали навіть більше встановленого строку, що МАФи, відносно яких прийнято рішення про демонтаж, будуть прибрані власниками самостійно. Але підприємці не поспішили це виконувати, думаючи, що словами справа і завершилася. Але ні, перші три кіоски вже демонтовано без участі власників. Так буде і з іншими спорудами, які незаконно займають міську землю».

І.Алєксєєв, міський голова

ХУЛІГАНАМ ДАДУТЬ МІТЛИ. НЕХАЙ МІСТО ПРИБИРАЮТЬ

До виконкому міську ради звернулося з листом керівництво Охтирського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції з пропозицією визначити види безоплатних суспільно-корисних робіт, на яких може застосовуватися праця осіб, засуджених або притягнутих до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт.

М.ГричковскийЯк пояснив редакції начальник відділу Микола ГРИЧКОВСЬКИЙ, така необхідність існує: «В середньому налічується по п’ять чоловік щодня, засуджених або притягнутих до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт за хуліганство, сімейні дебоші, інші порушення громадського порядку. Вони зобов’язані відпрацювати безоплатно на визначеному міськвиконкомом об’єкті. Наш відділ здійснює направлення таких громадян на роботу в КП «Благоустрій». Тих, хто ухиляється від виконання громадських робіт, чекає тюрма». Тож міськвиконком прийняв відповідне рішення, яким КП «Благоустрій» визначене підприємством, де вказана категорія осіб відбуватиме покарання. Їх праця застосовуватиметься на облаштуванні та ремонті об’єктів благоустрою, догляді за деревами, кущами та клумбами, участі у прибиранні стихійних звалищ, відходів з території багатоповерхових будинків, у очищенні тротуарів від снігу, систем зливової каналізації, прибиранні кладовищ, узбіч доріг по місту.

ДІТКИ СТАЮТЬ ДОРОЖЧИМИ

Те, що ціни різко зростають, уже нікого не здивуєш. Просто уряд включив ланцюгову реакцію, яка втягує у цей кругообіг всі верстви населення і всі сфери економіки і соціального захисту. Не обминуло подорожчання і дитячі садки. Виконком міської ради затвердив рішення про встановлення розміру плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Батькам доведеться платити 60%, а місцевому бюджету – 40% від вартості харчування за день. Це становитиме для дітей вікових категорій від 1 до 3-х років – 11 грн. 86 коп. за день або 142 грн. на місяць (було 105 грн.), від 3 до 6 років – 18 грн. 08 коп. або 217 грн. в місяць (було 160 грн.), для дітей санаторної групи – 21 грн. 92 коп. за день. Звільнено від плати за харчування сім’ї, у яких сукупний доход на кожного члена сім’ї за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував прожиткового мінімуму. Крім того, звільняються від плати за харчування:

- дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою в сім’ях;

- дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

- дітей, які потребують корекції фізичного та розумового

розвитку та перебувають у спеціальних групах;

- дітей у санаторній групі з малими і затухаючими формами туберкульозу дошкільного навчального закладу «Орлятко»;

- дітей батьки яких є учасниками антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та дітей, які прибули з території АРК, м.Севастополь, Донецької та Луганської областей.

Зменшити на 50% розмір плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для батьків, які мають троє і більше дітей.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: