Декада «Заміни лампи – зміни світ»

5 марта 2015 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №9(988)

За ініціативи директора Охтирської гімназії Наталії ШЕЙКО навчальний заклад взяв участь у проекті «Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення» від Програми розвитку ООН в Україні. Гімназія отримала комплект матеріалів, які підготували фахівці організації «Вчителі за демократію та партнерство». На цій основі була спланована робота педагогічного, учнівського та батьківського колективів по реалізації програми, проведена декада з освіти сталого розвитку під девізом «Заміни лампи – зміни світ!»

Незабутньою для гімназистів стала виставка альтернативних ламп та приладів освітлення минулого століття та сучасних приладів освітлення «Від минулого до сьогодення». Учні представили експонати, які використовуються у їхніх родинах як джерело світла. Це і свічки різних форм, кольорові, гасові лампи різних часів, сучасні світильники, нічники, ліхтарі з розжарювальними, люмінесцентними та світодіодними лампами.

20150206_082434

Мандрика Яна, Дубовська Юлія, Дульська Валерія, Плотнікова Анна, Пелих Максим, Чибіряк Анна, Мандрика Юлія, Гудим Анна

Учні 1-б класу намалювали смайлики «Так енергозберігаючим лампам!»

На фото зліва направо, верхній ряд:

Шелудько Софія, Чуніка Дар’я, Криницька Анна, Лісовенко Софія, Ємець Марина, Платонова Марія, Саєнко Карина, Гузенко Ірина
нижній ряд: Ніколаєв Іван, Остяк Марк, Густенко Артем, Воінов Марк

IMG_0107

Учні 1-а класу Діана Лимар, Даниіл Лобунець та Артем Заїкін на тематичному уроці по енергозбереженню провели рольову гру «Як лампочки бережуть довкілля»

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: