Охтирська ОДПІ

5 марта 2015 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

Про декларування громадян – біженців з території АТО

З метою інформування юридичних та фізичних осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції, Охтирська ОДПІ нагадує, що зазначена категорія платників податків зобов’язана до 1 травня 2015 року подати декларацію про майновий стан і доходи, отримані у минулому році.

Податкова декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку.

Ті платники податків, які знаходяться на тимчасово неконтрольованій території можуть надати декларації до територіальних органів ДФС, які відповідно до наказу ДФС України від 07.11.2014 року №256 «Про переміщення та закінчення простою» переміщені у населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі.

Перелік територіальних органів, у яких змінено юридичні адреси та на які покладено виконання функціональних обов’язків розміщено на веб – порталі ДФС України.

Платники Охтирської ОДПІ поповнили державну скарбницю

Впродовж двох місяців 2015 року до зведеного бюджету від платників податків Охтирської ОДПІ зібрано 64,9 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Про це заявила в. о. начальника Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області Юлія Шевченко під час наради.

За січень-лютий до державного бюджету надійшло 4,9 млн. грн. податку на прибуток та 4,2 млн. грн. податку на додану вартість.

До місцевих бюджетів сплачено 34,4 млн. грн. податків і зборів, що майже на 3,6 млн. грн. більше минулорічних.

Традиційно формують місцеві скарбниці податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 20,7 млн. грн., плата за землю – 5,95 млн. грн. та єдиного податку понад 3,3 млн. гривень.

«Створення електронних сервісів для суб’єктів господарювання, спрощення документообігу, підвищення рівня надання адміністративних послуг – усе це в комплексі сприяє розумінню необхідності сплати податків у повному обсязі самими платниками», – прокоментувала Юлія Шевченко

Зміни в правилах ввезення громадянами товарів в Україну

З 20 лютого поточного року змінилися деякі правила ввезення і переміщення товарів громадянами. Зокрема, в Порядок справляння митних платежів при ввезенні на митну територію України товарів громадянами внесена норма про застосування при визначенні суми митних платежів курсу валюти, який встановлений Національним банком України, що діє на 0 годин поточного дня.

Крім того, уточнена вартість товару, дозволеного до безмитного ввезення. Вона знижена з 300 до 150 євро.

Зазначені зміни затверджені наказом Міністерства фінансів України № 2 від 12.01.2015 року.

Вирішення спільних питань – шлях до покращення бізнес – клімату в районі

Проведення відкритого та конструктивного діалогу між органами державної влади та бізнесом є стимулюючим фактором збільшення інвестицій в економіку регіону, розвитку підприємництва, вітчизняного виробництва та забезпечує умови для постійного зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.   Нещодавно  заступник голови комісії з реорганізації Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області , начальник Великописарівського відділення Охтирської ОДПІ Наталія Бойко  провела зустріч з представниками  малого та середнього бізнесу району

На зустрічі крім роз’яснень податкового та трудового законодавства, начальник Великописаріського відділення Охтирської  ОДПІ розповила про законодавчі ініціативи ДФС України в спрощенні податкового законодавства, розвитку малого та середнього бізнесу, зупинилась на основних напрямках діяльності ДФС. Наголосила. що платники податків можуть користуватися  великим набором сервісів які розміщенні на сайті ДФС України, зокрема  єдиною базою знань, звернутись зі скаргою чи пропозицією на антикорупційний сервіс «Пульс», отримати безкоштовно ключі електронного цифрового підпису, дізнатися більше про свого бізнес – партнера за допомогою он-лайн сервісу, якій, відкритий як для великого, так і для малого бізнесу.  

   На завершення Наталія Бойко зазначила, що працівники ДФС   зацікавлені в  зростанні прибутків бізнесу, ліквідації тіньових зарплат, адже це не лише надходження до бюджету, а й нові робочі місця та забезпечені соціальні гарантії кожного громадянина.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: