Пенсії виплачуватимуть вчасно

5 марта 2015 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №9(988)

Посадовці стверджують, що у пенсіонерів немає причин для хвилювання, адже гроші надходитимуть без зволікань.

Через складну економічну ситуацію в країні пенсіонери, звісно, переймаються тим, чи будуть вони і надалі вчасно та в повному обсязі отримувати належні їм виплати. Голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний проінформував, що з 4 березня, згідно з графіком та без зволікань, розпочнуться і березневі виплати. На це передбачено 21 мільярд гривень.

Це стало можливим ще й тому, що саме 25 лютого уряд ухвалив бюджет ПФ на нинішній рік, у якому враховано і збільшення пенсійних виплат з 1 грудня 2015 року у зв’язку зі зростанням розміру прожиткового мінімуму з 949 до 1074 гривень на місяць.

Із держбюджету на цей рік заплановано на пенсійні видатки 54,6 мільярда гривень, що на 2,7 мільярда менше, ніж торік. Зменшення цих видатків відбудеться за рахунок зменшення пенсійних виплат за спеціальними законами: для депутатів і чиновників пенсію тепер нараховують у розмірі 60% зарплати, а не 70, як було раніше.

Середній розмір пенсії у 2015 році прогнозують на рівні 1592 гривні, що перевищує торішній, який становив 1581 гривню. Видатки бюджету ПФ цього року перевищуватимуть його загальні доходи на 18,8 мільярда гривень. Цю різницю, яка фактично є дефіцитом бюджету фонду, передбачають покрити за рахунок коштів держбюджету. Загалом з держбюджету цього року до ПФ спрямують 80,8 мільярда гривень.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: