Дурiсть духовно бiдних i п’яних

12 марта 2015 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 1 комментарий | №10(989)

Те, що біля магазину «Наш смак» по вул. Київській, завжди чисто і прибрано, для декого є приводом нападу дикого психозу. Вже не вперше тут влаштовують дебоші, розбивають вазони, руйнують все підряд.

О сьомій годині ранку 9 березня п’яні хулігани вже й не приховували своїх облич. Розповідає продавець Марина АРАБАДЖИЄВА:

- Як завжди я відчиняю о 7 годині магазин. Зайшли двоє п’яних молодих чоловіків, 25-27 років, один був схожий на людину, яка сиділа у в’язниці. В руках вони тримали пляшку с вином. Купили в мене один пластиковий стакан та мандарини, сіли на лаву поряд с магазином. Чула, як другу дзвонили, розповідали йому, що чекають його. Через кілька хвилин почула грохіт, вийшла на вулицю і побачила наступну картину: ці двоє молодиків валяються біля розтрощеного вазону. Я схватила їх за руки та намагалася втримати. Але вони виявилися сильнішими, вирвалися та побігли собі геть. Я відразу набрала 102, розповіла міліції все, а вони в цей час почали розпитувати всі дані про мене, де живу, де працюю і т.д. Але чи це головне, – кажу я їм, – приїжджайте якомога швидше, бо я їх втрачаю із виду. В результаті вони приїхали за 15- 20 хвилин. Молодиків, відповідно, вже як вітром знесло. Міліціонери поїхали шукати їх, але вже даремно. На місці склали протокол. А міліція каже, що у неї і без цих дрібних порушень справ вистачає…

IMG_3223

 Комментарии (1)

 

  1. игорь пишет:

    То ли ,ещё будет…Если через каждых пять метров водярой торговать

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: