Не перевелися відважні чоловіки

12 марта 2015 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №10(989)

«Сонце не чекає, щоб його попросили поділитися частиною свого світла і свого тепла. Так само і ти роби добро, не чекаючи, поки тебе про це попросять».

Епіктет

Ці двоє різних людей виявилися в одному місці, наче покликані якоюсь невідомою силою для того, аби врятувати дітей.

Сергію ШИПІКУ 20 років, він рядовий військовослужбовець на службі у військкоматі. Поблизу мосту через річку Охтирку по вул.Жовтневій на початку другої години дня 3 березня він опинився по дорозі додому на обідню перерву.

Сергію ГАВРИЛЕНКУ 35 років, він батько двох дітей. Як політичний діяч, у цей час він закінчив на площі Леніна проведення мітингу громадських активістів щодо визволення з полону української льотчиці Надії Савченко.

Герои

Голосні вигуки жінки, що на річці під лід провалилися діти, примусило обох чоловіків забути про свої справи і помчатися на поміч. Їм спільними зусиллями вдалося витягти двох хлопчиків – третьокласника і п’ятикласника, на берег і передати на руки щойно під`їхавшій бригаді швидкої допомоги.

Хочеться сказати обом чоловікам слова подяки за відважність і небайдужість, за врятовані дитячі життя і за ще одне підтвердження того, що світ не без добрих людей.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: