Про що говорять: Яка доля ДЮСШ

12 марта 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 2 коммент. | №10(989)

Багатьох охтирчан, чиї діти навчаються в ДЮСШ, турбувало питання про фінансування цього закладу, який раніше утримувався за рахунок Фонду соціального страхування та місцевого бюджету. Згідно з нововведеннями до Бюджетного Кодексу – 2015 всі ДЮСШ України передані під опіку останніх, позбавивши фінансування з центру. У місцевих бюджетах грошей на цю сферу не було передбачено. Під загрозою припинення діяльності опинилися 534 школи країни. Тож аби мережа шкіл збереглася, Кабмін схвалив проект змін до Державного бюджету, де передбачено надання 100 млн. грн. цільової субвенції на підтримку ДЮСШ. Роз’яснити ситуацію по Охтирці ми попросили заступника міського голови з соціальних питань Геннадія ІВАХА:

Г.Івах- Дійсно, прийняте Кабміном рішення дає гарантію на збереження тренерсько-викладацького складу та учнів, знімає напругу, пов’язану із виплатою зарплат та ризиками виникнення їх заборгованості. Хоча для Охтирки це було не характерно, адже наша ДЮСШ фінансувалася з місцевого бюджету, а не з Фонду соціального страхування. Тому на 2015 рік кошти на її утримання були передбачені при формуванні бюджету. Якщо нам попаде якась дещиця із коштів урядової субвенції, будемо дуже задоволені.

В Охтирській ДЮСШ працює 21 чоловік, з них 12 тренерів на постійній основі, відвідує 433 вихованці. Не буду говорити про те величезне значення, яке має діяльність закладу для нашої територіальної громади, всі це знають. Тож міська влада не залишить на вулиці сотні дітей, не позбавить їх змоги займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. І вже зараз будемо планувати, як фінансувати спортшколу в подальшому.

 Комментарии (2)

 

  1. 911 пишет:

    Это точно, тренер международного класса. К нему дети только и липнут

  2. Катерина пишет:

    А слабо сделать как Копыл Славик? в районе 200 детей к нему ходят и он ни копейки из бюджета не взял.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: