АЗС спіймали на нечесній конкуренції

13 марта 2015 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №10(989)

Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «АСАС» на 68 тис. грн. за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Як з’ясувало Відділення, ТОВ «АСАС» (с. Дробишів Чернігівської області) здійснює роздрібну реалізацію високо-, низькооктанових бензинів та дизельного пального у Середино-Будському та Шосткинському районах Сумської області, при цьому на АЗС в м.Середина-Буда ТОВ «АСАС» реалізує дуже неякісний бензин під виглядом литовського бензину «ОRLEN Lietuva» А-95 преміум класу і поширює інформацію, що якість пропонованого ним бензину відповідає вимогам ДСТУ 4839:2007 «Бензини автомобільні підвищеної якості. Технічні умови».

Адміністративною к олегією територіального відділення дії товариства з обмеженою відповідальністю «АСАС» визнано порушенням, передбаченим статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману шляхом повідомлення суб’єктом господарювання безпосередньо невизначеному колу осіб неправдивих відомостей про якість товару, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб’єкта господарювання.

За результатами експертизи було виявлено невідповідність якості бензину вимогам ДСТУ. Зокрема, вміст сірки у досліджуваному зразку перевищував нормативне значення у 9,8 разів, а об’ємної частки бензолу – більш ніж у 50 раз, значні відхилення від норми були виявлені і при аналізі показників об’ємної частки ароматичних вуглеводнів та фракційного складу.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: