СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

13 марта 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №10(989)

…АКТИВІЗУВАЛИСЬ УЯВНІ ПОДАТКІВЦІ

За повідомлення заступника голови комісії з реорганізації Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області П.О.Сафронова останнім часом на території Охтирки та Охтирського району трапляються випадки шахрайських дій з боку невідомих осіб, які вимагають з надуманих підстав від імені керівництва Охтирської ОДПІ грошові кошти. Останні дзвінки шахраїв були з телефону 0989938190. Керівництво Охтирської ОДПІ офіційно повідомляє, що до зазначених фактів не має ніякого відношення. Але подібні дії дискредитують органи податкової служби в цілому, створюють негативну уяву серед громадян про роботу Охтирської ОДПІ. Шановні платники податків, не дайте себе ошукати шахраям, не відповідайте на погрози з боку уявних податківців! У разі виникнення зазначених обставин негайно телефонуйте до Охтирської ОДПІ за номерами 3-11-69; 3-13-03 та звертайтесь до Охтирського МВ УМВС України у Сумській області.

…ВАНДАЛИ РОЗБИЛИ ГУСАРСЬКУ ДОШКУ В СУМАХ

В обласному центрі вандали розгромили чергову місцеву історичну памятку – гранітну дошку на приміщенні в центрі міста, де, як припускають краєзнавці, могли бувати в кінці ХVIII – початку ХІХ століття легендарні сумські і охтирські гусари, герої війни 1812 року – Денис Давидов, Микола Раєвський, Сергій Волконський і Яків Кульнєв. І хоч достовірність цієї легенди викликає спори істориків і краєзнавців, проте такий акт вандалізму обурив свідому громадськість. При чому тут дошка? Практично ніхто не сподівається, що міліція зможе знайти варварів. Нагадаємо, що відкрили дошку п’ять років тому, 25 червня 2010 року.

…ПРИЙОМ ВЕСТИМЕ СПЕЦ ІЗ ДАБІ

Якщо у вас є питання щодо дотримання містобудівного законодавства, є шанс отримати компетентну відповідь. 18 березня з 14.00 до 16.00 в приміщенні Охтирської міської ради за адресою вул.Жовтнева, 11, відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника Управління Державної архітектурнобудівної інспекції в Сумській області Олегом Вікторовичем Лучаніновим.

…20 березня – СОНЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ

20 березня жителі України можуть спостерігати за унікальним астрономічним явищем – сонячним затемненням. Найбільша його фаза буде добре видна на північному сході Європи – на Фарерських островах та на острові Шпіцберген. А на території України сонячний диск буде затемнений десь на 60%. Якщо подивитися на календар затемнень на 2015 рік, то можна дізнатися, що їх у цьому році буде чотири – два сонячних і два місячних. Сонячні затемнення відбудуться 20 березня (повне) і 13 вересня (часткове). А місячні можна буде спостерігати 4 квітня і 28 вересня – обидва будуть повними. Всього чотири затемнення на рік, за словами астрологів, це не так вже й багато. Адже в деякі роки трапляється й по сім таких явищ.

…ХВОРІ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЧЕКАЮТЬ ДОПОМОГИ

На відміну від усіх існуючих благодійних інституцій Товариство Червоного Хреста – єдина громадська організація, що має особливий гуманітарний мандат, першочергово володіє правом гуманітарної ініціативи, як повноправний член Всесвітнього руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. В цей непростий період, коли захворюваність на туберкульоз з кожним роком зростає як серед дорослих так і серед дітей, міська організація Товариства Червоного Хреста України виступає ініціатором проведення акції, направленої на подолання захворюваності на туберкульоз, яка приурочена до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, що відзначається 24 березня. Підтримайте доброчинну акцію, яку проводить Товариство і допоможіть у зборі коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, миючих засобів та засобів гігієни, тощо. Всі надходження будуть використані для надання адресної допомоги хворим на туберкульоз. Ваша чуйність, щедрість і доброта повернеться до Вас сторицею.

Збір пожертвувань проводиться за адресою: м.Охтирка, вул. Київська, 34 кв.114. Телефон 050-29-94-163 та 066-61-11-841.

…СКОРО ПОЧНЕТЬСЯ ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ

З 18 березня стартуватиме демобілізація службовців Збройних Сил України, які відслужили майже рік. Підходи наступні: людина повинна знаходитися в строю протягом року мінус 10 днів після прибуття в військовий комісаріат для проходження служби після мобілізації. Тобто, якщо 20 квітня людина прибула в військкомат для відправки у військо, то 10 квітня вона повинна вже бути звільнена в запас по демобілізації. Про це проінформував заступник начальника департаменту інформаційних технологій Міністерства оборони України Сергій Галушко.

…РОЗПОЧАЛАСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ЄПАРХІЇ

З благословіння Високопреосвященнійшого Евлогія архієпископа Сумського і Охтирського розпочалася акція «До Світлого Дня – світлі вчинки», яка покликана допомогти онкохворим дітям Сумщини і буде тривати з 22 лютого по 14 квітня 2015 року. Це вже п’ята єпархіальна благодійна акція, яка покликана дієво допомогти хворим діткам, щоб придбати дорогі медичні препарати, а також високотехнологічне обладнання, яке дозволило б успішно здійснювати лікування онкохворих дітей на Сумщині. Не будемо байдужими не залишимо наших ближніх сам на сам в біді. Пожертву можна внести в будь-якому Православному храмі Сумщини.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: