Хліб буде по 10 гривень!

13 марта 2015 | КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА | 1 комментарий | №10(989)

КраснопольськийЗ тим, що імпортні товари за рік подорожчали вдвічі через обвал гривні, українці уже змирились. Та через дорогий долар дорожчають навіть товари вітчизняного виробництва, які, здавалося б, ніякого відношення до валюти не мають. Перший заступник міністра аграрної політики України Ярослав КРАСНОПОЛЬСЬКИЙ заявив, що через девальвацію гривні в травні цього року хліб може подорожчати до 10 гривень!

«У травні минулого року ціна на продовольчу пшеницю становила 2500 грн. за тонну. Враховуючи дворазову девальвацію національної валюти, прогнозована ціна на травень 2015 року – 4500-5000 грн. за тонну, отже, ціна борошна сягатиме від шести до восьми тисяч гривень за тонну. В результаті, максимальна кінцева ціна на хліб — 9-10 гривень», – цитує Краснопольського прес-служба Мінагрополітики.

Окрім девальвації, за словами чиновника, до зростання ціни на пшеницю може призвести не надто хороший стан озимини (близько 16% – слабких і зріджених посівів), військові дії на сході, подорожчання матеріально-технічних ресурсів

 

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Змирились?I не мрiйте про “змирились”.Зачекайте трохи.Терпець скоро кiнчиться

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: