ВЕСНЯНА ПОРА

14 марта 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №10(989)

ВЕСНЯНА ПОРАУ березні нас чекає потепління до плюс 25!

Цікаво, що в середньому весна на територію нашої країни приходить 11 березня. А найбільш ранньою виявилася вона 1989 року, тоді тепло стало вже 10 січня. Було зафіксовано й рекордне тепло на початку весни – 31 березня 1968 року, тоді на дворі було плюс 22,4 градуси. А от 7 березня 1964 року було мінус 24,9.

Кліматолог Василь Троцюк, директор Науково-аналітичного центру: по справжньому тепло, +18, стане наприкінці березня.

Народний синоптик Леонід Горбань:

- Майже весь березень ще спостерігатимуться приморозки, а в деяких регіонах позначка на термометрі опуститься до 12 градусів нижче нуля. Різке потепління настане з 25 березня. Але перша декада квітня буде прохолодною — лише кілька градусів тепла. А із середини місяця температура повітря сягатиме 14-15 градусів тепла. У травні температура повітря виявиться помірною – 15-20 градусів тепла. Дощі теж будуть частим явищем, особливо у західному регіоні.

Народний синоптик Валерій Некрасов:

— Із середини березня почнуться сильні дощі, можливо, й грози. А от 1 квітня слід очікувати знову приморозків. Та це триватиме день-два. Потім — раптове потепління. З 15 квітня можна буде уже садити картоплю.

До речі

Американці висловили недовіру бабаку Філу за введення громадян в оману. Поліція штату Нью-Гемпшир навіть оголосила його в розшук. «Ми отримали скарги громадян на те, що цей маленький паразит ховається у теплій і затишній норі. Він сказав, що зима триватиме 6 тижнів, проте забув уточнити, що за цей час випадуть гори снігу!», – пояснюється у соцмережі поліцейського департаменту Меррімак рішення про розшук бабака.

ЧЕКАЄМО ПТАХІВ З ВИРІЮ

На переліт лелекам потрібно багато часу. Їхня весняна міграція триває від трьох до десятьох тижнів. Найкоротший шлях долають ті лелеки, які гніздяться на півдні Європи, а зимують на півночі Африки. От птахи, які мігрують на південь Африки, а повертаються в Україну чи, наприклад, у Білорусь, долають понад 10 тисяч кілометрів інколи навіть 10 тижнів.

Зрештою, тривалість міграції дуже залежить від погоди. Перші вісники весни — це граки. Хоча ми і взимку бачимо цих птахів, проте це немісцеві популяції, а ті, які кочують до нас із півночі. Тим часом граки, які гніздяться в Україні, на зиму мігрують на південь. На початку березня вони повертаються. А опісля починають латати або будувати нові гнізда.

Уже скоро, якщо буде тепло, можна буде побачити в Україні жайворонка польового. Вони зимують у Північній Африці або в Індії. До нас повертаються зазвичай на початку березня, а відлітають у жовтні. Живуть переважно в полях, там в’ють гніздо на землі. У містах не трапляються. А от шпаки з’являються тоді, коли повністю розмерзає ґрунт. Бо саме з нього добувають свій корм. Зазвичай цих птахів можна побачити в Україні вже у середині березня — наприкінці першого місяця весни.

Зрештою, тоді вже повертаються й лелеки. 17—19 березня вони вже в Україні. У південні європейські країни ці пернаті повертаються швидше. Зокрема, у Португалії, Іспанії та Італії цих провісників весни спостерігають уже тепер. Разом із лелеками в Україну повертаються комахоїдні плиски білі. У народі кажуть: "Плиска прилітає — хвостиком лід розбиває". Ці птахи восени відлітають на зимівлю в південну і західну частину Європи, а декотрі мігрують на південь Азії.

ЯКИМ НОСТРАДАМУС БАЧИВ 2015 РІК

Астролог передбачив не лише світові кризи, але й народження нового месії-спасителя. Великий Нострадамус (повне ім’я – Мішель де Нотрдам) – французький астролог, провидець, лікар та алхімік – народився 14 грудня 1503 року.

У 1555 році Нострадамус опублікував свій перший астрологічний альманах і перше видання центурій – пророцтв у віршах. Усього він випустив у світ 10 центурій (942 катрени), щорічні альманахи, а також низку пророчих творів. Центурії та інші твори цього провісника трактуються й досі, і ось що чекає на нас у 2015 році, на його думку.

1. За пророцтвом Нострадамуса, у 2015 році в Сполучених Штатах відбудеться сильний землетрус, який призведе до гуманітарної катастрофи. Так це чи ні, незабаром дізнаємося.

2. Крім того, у 2015 році кризи прийдуть у Францію та Німеччину, а лідери відразу 4-х провідних світових держав піддадуться замахам на їхнє життя.

3. У посланні астролога сказано й про те, що поняття «податки» припинить своє існування, а вчені зроблять кілька великих відкриттів, зокрема створять еліксир вічної молодості.

4. А ще, на його думку, людство відкриє новий спосіб одержання дешевої електроенергії. Імовірно, що джерело її буде пов’язане з використанням енергії Сонця. Це суттєво вплине на світове економічне становище, значно стабілізуючи його.

5. До речі, підвищиться соціальний рівень життя в багатьох містах світу. А ось фінансова криза все ще буде даватися взнаки. Але тепер найбільші проблеми через це відчують уже США, а не європейські держави.

6. Нострадамус передбачив велике виверження Везувію, яке, імовірно, відбудеться наприкінці 2015 – на початку 2016 року. Це буде величезне за своїми масштабами стихійне лихо, загине багато людей, відбудуться численні землетруси, Земля зануриться в темряву на кілька днів.

7. А ось і найголовніший прогноз на 2015 рік: на початку цього періоду на Землі народиться новий месія, який у майбутньому стане об’єднувачем земель і врятує цивілізацію від зла та розпусти, у які люди будуть повільно занурюватися.

8. Більше того, саме до початку 2015 року Нострадамус відносить зародження нової релігії, яка спочатку з’явиться в Росії, проте незабаром пошириться й на інші регіони. Ця релігія вже зовсім скоро, до 2040 року, стане єдиною на Землі, навколо якої об’єднається все суспільство.

9. І останнє: у першій половині 2015 року виникне серйозний конфлікт на Близькому Сході, а саме Іран оголосить ультиматум Туреччині, тому світ ризикує застигнути на порозі Третьої світової війни.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: