НОВАЦІЇ ОБЛАСНОЇ МЕДИЦИНИ

19 марта 2015 | ЗДОРОВ'Я | Нет комментариев | №11(990)

Сергій БУТЕНКО Сергій БУТЕНКО знову очолив медичну галузь Сумщини

4 березня крісло начальника обласного управління охорони здоров’я знову зайняв Сергій БУТЕНКО.

Активний молодий керівник, який у квітні 2014 року прийшов на заміну Петру Павлюку, пропрацював на цій посаді 5 з половиною місяці, після чого очолив Сумську виконавчу дирекцію обласного відділення Фонду соціального страхування. Рівно стільки ж він знаходився на цьому посту, щоб потім знову повернутися в медицину.

«Медична галузь залучена до процесу реформ, і вони, як я це декларував і раніше будуть проводитися на Сумщині прозоро і публічно», – сказав Сергій БУТЕНКО. У свій перший робочій день він підготував листа до депутатів облради з проханням уже на найближчій сесії виділити додаткові кошти на першочергові потреби.

Зокрема, наголосив на посиленні уваги до служби екстреної медичної допомоги, де з 2 лютого для чіткої координації роботи в області було створено п’ять станцій (округів) у Сумах, Ромнах, Конотопі, Шостці і в Охтирці, до складу яких включено найближчі райони. На кожній з них є головний лікар, а за рахунок перепрофілювання введена посада начмеда, який займається організацією лікувального процесу на своєму окрузі. Крім того, на порядку денному стоїть питання про введення додаткових ставок фельдшерів і водіїв, щоб бригади швидкої у віддалених районах працювали цілодобово.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: